ADIDAS

87 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Kosmetyki adidas – higiena i skuteczna ochrona przed potem

Firma adidas jest rozpoznawana na całym świecie jako największy producent odzieży sportowej. Już od pokoleń charakterystyczne „trzy paski” są symbolem wysokiej jakości i najlepszych wyników.

Swoje doświadczenie, znajomość potrzeb sportowców i wiedzę o fizjologii człowieka podczas wysiłku fizycznego, marka adidas wykorzystała do stworzenia kosmetyków dla aktywnych kobiet i mężczyzn. Produkty z serii BODYCARE zostały poddane skrupulatnym testom z udziałem sportowców, którzy ocenili ich wydajność w ekstremalnych warunkach.

Kosmetyki dla mężczyzn adidas – nie tylko antyperspiranty

Opracowane przez markę adidas kosmetyki dla mężczyzn wykorzystują zaawansowaną technologię, by jak najskuteczniej dbać o higienę. Produkty te chronią przed potem zarówno na co dzień, jak i podczas intensywnego wysiłku. Bestseller stanowią antyperspiranty adidas z mikrokapsułkami, które uwalniają substancje aktywne pod wpływem wydzielanej przez ciało wilgoci. Dzięki temu w kompleksowy sposób zapewniają świeżość w każdej sytuacji.

Niezawodne antyperspiranty to nie jedyne kosmetyki w ofercie adidas. Panowie mogą wybierać spośród wielu produktów do mycia i pielęgnacji ciała: żeli pod prysznic w wielu odświeżających i pobudzających zapachach, modnych męskich perfum adidas, wód po goleniu czy klasycznych dezodorantów w sprayu.

Perfumy adidas – męskie i damskie zapachy dla aktywnych

Marka adidas do perfekcji opanowała sztukę tworzenia orzeźwiających zapachów dla aktywnych, pewnych siebie klientów i klientek. Damskie perfumy adidas to wyzwalające kreatywność i energię kompozycje: czy to dzięki orzeźwiającym nutom bergamotki, cytrusów i jaśminu, jak w wodzie toaletowej adidas BORN ORIGINAL, czy rześkim połączeniom wanilii i soczystych owoców w adidas UNLOCK.

Męskie perfumy adidas i aromatyczne wody po goleniu tej marki to produkty dla panów o dynamicznym stylu życia. Znajdziesz tu orzeźwiające kompozycje przywołujące cytrusowe nuty – jak w przypadku popularnego zapachu adidas PURE GAME – i zaskakujące, męskie zestawienia jaśminu, kory wanilii i bursztynu, którymi mogą delektować się użytkownicy męskiej wersji perfum adidas UNLOCK.

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 25 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności