null

O MARCE ADIDAS

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Kosmetyki adidas zostały opracowane przy udziale sportowców, którzy testowali je i opiniowali przed wprowadzeniem na rynek.
NOWOŚĆ.

ADIDAS ACTIVE SKIN & MIND SUPPORT SYSTEM
nowa linia adidas Active Skin & Mind Support System stworzona została we współpracy z naukowacami ze świata sportu z myślą o wszystkich, którzy prowadzą aktywny tryb życia. Bo skóra w świecie sportu ma znaczenie.

Żele pod prysznic i dezodoranty adidas Active Skin & Mind Support System, dzięki zawartości kompleksu glicerynowo - hialuronowego, wspomagają szybką regenerację skóry po wysiłku, a naturalne olejki eteryczne pomagają zregenerować ciało i umysł. Czyste i wegańskie formuły adidas Active Skin & Mind są odpowiednie również dla skóry wrażliwej.

BAZOWA OFERTA
Znane i lubiane produkty w nowej odsłonie. Czyste i wegańskie formuły oraz zminimalizowana ilość alergenów. Uwielbiane przez konsumentów zapachy w nowych opakowaniach o zmaksymalizowanej ilości materiałów pochodzących z recyclingu.

Adidas

91 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kosmetyki adidas – higiena i skuteczna ochrona przed potem

Firma adidas jest rozpoznawana na całym świecie jako największy producent odzieży sportowej. Już od pokoleń charakterystyczne „trzy paski” są symbolem wysokiej jakości i najlepszych wyników.

Swoje doświadczenie, znajomość potrzeb sportowców i wiedzę o fizjologii człowieka podczas wysiłku fizycznego, marka adidas wykorzystała do stworzenia kosmetyków dla aktywnych kobiet i mężczyzn. Produkty z serii BODYCARE zostały poddane skrupulatnym testom z udziałem sportowców, którzy ocenili ich wydajność w ekstremalnych warunkach.

Kosmetyki dla mężczyzn adidas – nie tylko antyperspiranty

Opracowane przez markę adidas kosmetyki dla mężczyzn wykorzystują zaawansowaną technologię, by jak najskuteczniej dbać o higienę. Produkty te chronią przed potem zarówno na co dzień, jak i podczas intensywnego wysiłku. Bestseller stanowią antyperspiranty adidas z mikrokapsułkami, które uwalniają substancje aktywne pod wpływem wydzielanej przez ciało wilgoci. Dzięki temu w kompleksowy sposób zapewniają świeżość w każdej sytuacji.

Niezawodne antyperspiranty to nie jedyne kosmetyki w ofercie adidas. Panowie mogą wybierać spośród wielu produktów do mycia i pielęgnacji ciała: żeli pod prysznic w wielu odświeżających i pobudzających zapachach, modnych męskich perfum adidas, wód po goleniu czy klasycznych dezodorantów w sprayu.

Perfumy adidas – męskie i damskie zapachy dla aktywnych

Marka adidas do perfekcji opanowała sztukę tworzenia orzeźwiających zapachów dla aktywnych, pewnych siebie klientów i klientek. Damskie perfumy adidas to wyzwalające kreatywność i energię kompozycje: czy to dzięki orzeźwiającym nutom bergamotki, cytrusów i jaśminu, jak w wodzie toaletowej adidas BORN ORIGINAL, czy rześkim połączeniom wanilii i soczystych owoców w adidas UNLOCK.

Męskie perfumy adidas i aromatyczne wody po goleniu tej marki to produkty dla panów o dynamicznym stylu życia. Znajdziesz tu orzeźwiające kompozycje przywołujące cytrusowe nuty – jak w przypadku popularnego zapachu adidas PURE GAME – i zaskakujące, męskie zestawienia jaśminu, kory wanilii i bursztynu, którymi mogą delektować się użytkownicy męskiej wersji perfum adidas UNLOCK.