promotion

Alma K. Relax

naturalne czarne błoto z Morza Martwego do ciała, 430 g

4.5
Intensywna pielęgnacyjna kuracja do ciała na bazie błota z Morza Martwego z dodatkiem kojącego olejku jojoba, zawierającego kwasy omega 6 oraz witamin...
Alma K Relax
Alma K Relax
000000000000291659 000000000000291659 Dermokosmetyki > Ciało
49 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Alma K. Relax

ID 291659
Cena jednostkowa: 0,12 zł /1g
Czarne błoto to produkt z dodatkiem kojącego olejku jojoba, zawierającego kwasy omega 6 oraz witaminę E o właściwościach przeciwutleniających. Pielęgnuje skórę i pozostawia ją młodszą, świeżą i pełną blasku.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 430 g

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 12 mies.

Sposób użycia: Nanieś równomiernie na skórę ciała i pozostaw na 15 minut do wyschnięcia. Spłucz dokładnie ciepłą wodą, wykonując koliste ruchy. Stosuj raz w tygodniu. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy unikać kontaktu z oczami.

Filtr SPF: BRAK

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Odżywcze, Regenerujące, Wygładzające

Hypoalergiczny: Tak

Przeznaczenie: Do ciała

Nazwa wymagana przez prawo: Alma K Naturalne czarne błoto z Morza Martwego, 430 g

Składniki

Silt (Dead Sea Black Mud), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Simmondsia Chinensis )Jojoba) Seed Oil, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract.
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię