null

Podpaski ze skrzydełkami Always

Podpaski ze skrzydełkami Always Ultra Normal dają ochronę i pewność siebie w trakcie miesiączki. Dzięki wyjątkowo chłonnemu wkładowi z systemem InstantDry, który natychmiast wchłania wilgoć, podpaski Always Ultra zapewniają ochronę przed przeciekaniem. Co więcej, technologia neutralizująca przykre zapachy pozwala zachować uczucie świeżości i pewności przez cały dzień, a system Flex & Fit sprawia, że podpaska dopasowuje się do kształtu ciała. Podpaski Always Ultra o grubości 3 mm, które są przebadane dermatologicznie pod kątem delikatności dla skóry i zatwierdzone przez stowarzyszenie Skin Health Alliance, pomagają zachować pewność siebie i komfort podczas cyklu menstruacyjnego.

Always

23 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Podpaski Always – lider na rynku produktów higienicznych

Marka Always to światowy lider, jeśli chodzi o kobiece produkty higieniczne. Dzięki szerokiej ofercie produktów, pragnie zapewnić każdej kobiecie jak najlepszą ochronę – na co dzień i w czasie miesiączki.

Ochrona i komfort z podpaskami Always

Dla kobiet, które najbardziej cenią sobie ochronę, marka Always przygotowała linię Ultra. Podpaski z tej serii zapewniają nawet do 100% ochrony przed przeciekaniem, dzięki czemu możesz przez cały dzień czuć się pewnie.

Seria Always Sensitive została stworzona z myślą o kobietach, dla których najważniejsze jest uczucie komfortu. Miękka jak bawełna powłoczka podpaski, wyposażona w unikalne strefy komfortu, jest wyjątkowo delikatna dla skóry. Natomiast seria Always Platinium charakteryzuje się szczególną miękkością i ochroną, a to wszystko dzięki tysiącu miękkich mikropoduszeczek, które dodatkowo zabezpieczają brzegi.

Wkładki higieniczne Always – świeżość każdego dnia

Z myślą o codziennej higienie i komforcie marka Always oferuje także szeroką gamę wkładek higienicznych. Są wykonane z miękkiego materiału, a specjalnie zaprojektowany kształt i możliwość wyboru odpowiedniego rozmiaru pozwala użytkowniczkom na wygodne dopasowanie.

Wkładki higieniczne marki Always przydadzą się zarówno osobom, którym zależy na utrzymaniu świeżości na co dzień, jak i dziewczynom i kobietom chcącym zabezpieczyć się przy nieregularnych miesiączkach. Wkładki są bardzo chłonne, a jednocześnie tak wygodne, że ich nie poczujesz.

Historia podpasek Always – ponad 35 lat doświadczenia

Always to jedna z najpopularniejszych marek produkujących podpaski na całym świecie. Jest częścią globalnego koncernu Procter&Gamble. Po raz pierwszy produkty marki Always pojawiły się na amerykańskim rynku w 1983 roku, lecz w bardzo krótkim czasie stały się bestsellerem także na pozostałych kontynentach. Portfolio produktów Always szybko się rozwinęło – dziś w asortymencie marki można znaleźć kilka rodzajów i rozmiarów podpasek oraz wkładek higienicznych.