Anlan 09-AAMY02-02A

masażer na szyję, 1 szt.

159 00
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Anlan 09-AAMY02-02A

Masażer / ciepły kompres EMS na szyję ANLAN 09-AAMY02-02A

Zapomnij o bólu mięśni i sztywności karku. Kompaktowy masażer na szyję marki ANLAN pomoże Ci się zrelaksować i przyniesie wymarzoną ulgę. Wykorzystuje prądy EMS, oferuje też funkcję ciepłego kompresu. Pozwala wybierać spośród 6 trybów pracy, 15 poziomów intensywności i 3 ustawień temperatury. Jest przy tym niezwykle wygodny w obsłudze i lekki - waży tylko 70 g.

Masaż EMS

Zapewnij sobie odprężający masaż, pożegnaj ból i ciesz się wymarzonym rozluźnieniem. Urządzenie marki ANLAN wykorzystuje elektrostymulację EMS, aby eliminować uczucie dyskomfortu i redukować sztywność mięśni. Z powodzeniem wykorzystasz go na przykład na karku, ramionach, rękach czy udach. Masażer pomoże Ci się odprężyć i złagodzi ból!

6 trybów pracy i 15 poziomów intensywności do wyboru

Dostosuj działanie masażera do swoich potrzeb. Urządzenie oferuje aż 6 trybów pracy. Dostępne opcje to Pushing, Tapping, Pressing, Kneading, Acupuncture i Combo. Możesz też wybierać spośród 15 poziomów intensywności. Poziomy 1-5 zapewniają delikatny masaż, 6-10 pomogą pozbyć się zmęczenia, a 11-15 pozwolą wyeliminować ból mięśni, na przykład po treningu.

Ciepły kompres

Masażer oferuje również funkcję ciepłego kompresu, która pozwala poprawić krążenie i zmniejszyć uczucie zmęczenia. To idealna opcja po długim, pełnym wyzwań dniu. Możesz też wybierać spośród 3 ustawień temperatury - 38°C, 40°C i 43°C. Dzięki temu jeszcze lepiej dostosujesz pracę urządzenia do swoich oczekiwań.

Stworzony dla Twojej wygody

Pożegnaj ciężkie i niepraktyczne masażery. Urządzenie marki ANLAN waży zaledwie 70 g i wyróżnia się przemyślaną, ergonomiczną konstrukcją. Idealnie przylega do skóry i ma regulowane zapięcie, możesz więc optymalnie dostosować je do swoich potrzeb i używać w pracy, w domu lub podczas podróży. Zostało też wyposażone w niewielki wyświetlacz, który ułatwia jego obsługę.

Wytrzymały akumulator

Uwolnij się od kabli i ciesz się swobodą ruchów. Masażer wyróżnia się bezprzewodową konstrukcją - został wyposażony w wydajny akumulator o pojemności 500 mAh. Jego czas pracy sięga 67 minut na jednym ładowaniu. Urządzenie ma także inteligentny timer - po 15 minutach nieprzerwanego działania wyłącza się automatycznie. Dzięki temu może zapewnić Ci optymalny masaż i zaoszczędzić energię.

W zestawie

  • Masażer na szyję
  • Instrukcja obsługi
ID: 48029805