Aquafresh Splash

pasta do mycia zębów dla dzieci w wieku 3-8 lat, 50 ml

9 79
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Aquafresh Splash

 Aquafresh Splash to truskawkowa pasta do zębów dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, która wyróżnia się swoim unikalnym składem i formułą. Pasta ta została stworzona z myślą o dzieciach. Przyjemny świeży truskawkowy smak, który zachęca do dłuższego szczotkowania. Pasta ma przyjemny smak i aromat, który intensyfikuje uczucie odświeżenia po każdym myciu zębów. Formuła pasty zawiera składniki olejków eterycznych oraz składników mineralnych, które skutecznie usuwają osady i płytkę nazębną, zapewniając jednocześnie uczucie świeżości i oczyszczenia jamy ustnej. Potrójna formuła ochronna z trzema paskami zapewnia delikatną pielęgnację, wzmacnia fluorkiem szkliwo i chroni przed próchnicą zęby Twojego dziecka, aby w przyszłości były zdrowe i silne. Aquafresh Splash to także pasta do zębów, która zawiera składniki dbające o zdrowie dziąseł. Regularne stosowanie pasty pozwala na utrzymanie zdrowych dziąseł i zapobieganie chorobom przyzębia. Pasta jest łagodna dla dziąseł, co sprawia, że jest idealna dla osób z wrażliwą jamą ustną. Skład pasty Aquafresh Splash nie tylko zapewnia ochronę przed atakami kwasów cukrowych, ale również zamienia szczotkowanie w zabawę.
ID: 383575
Cena jednostkowa: 19,58 zł /100ml

Składniki

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Aroma, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Saccharin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Fluoride, Limonene, CI 73360, CI 74160, Zawiera: Sodium Fluoride 0,111% w/w (1000 ppm Fluoride)

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: PASTA DO ZĘBÓW Z FLUORKIEM. Instrukcja stosowania: ZAWSZE PRZESTRZEGAĆ INSTRUKCJI PODANYCH NA OPAKOWANIU. Stosować dwa, maksymalnie do trzech razy dziennie, nie połykać, wypluć. U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się z lekarzem dentystą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku podrażnienia zaprzestać stosowania. Jeśli objawy utrzymują się, należy poradzić się lekarza dentysty. Jeśli wystąpi obrzęk ust albo twarzy skonsultuj się z lekarzem lub dentystą tak szybko jak to możliwe. Zawiera fluorek sodu 0,221 % w/w (1000 ppm fluorku). Karton powinien być zaklejony. Nie stosować jeśli opakowanie jest otwarte.
Zawiera fluor: Tak
Działanie: Odświeżające oddech
Cechy produktu: zapewnia ochronę przed atakami kwasów cukrowych,specjalnie opracowana przez dentystów, aby była mniej abrazyjna niż pasta dla dorosłych,Jej wspaniały truskawkowy smak z nutą mięty może zachęcić dzieci do dłuższego mycia zębów.
Nazwa wymagana przez prawo: PASTA DO ZĘBÓW Z FLUORKIEM.