null

O MARCE AVA

Laboratorium Kosmetyczne AVA to jedna z najstarszych polskich, prywatnych firm kosmetycznych, założona ponad 60 lat temu z miłości do naturalnego stylu życia. Wysoka jakość oraz doświadczenie to ważne składowe rynkowej rozpoznawalności i wiarygodności firmy. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki pielęgnacyjne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Ufając nauce

Tworzymy produkty, które odpowiadają potrzebom każdej skóry – od dojrzałej, aż po trądzikową. Kosmetyki produkujemy z miłością, wierząc naturze i nauce. AVA wykorzystuje to, co najlepsze w naturze i łączy to z możliwościami współczesnej biotechnologii, gwarantującejwysoką skuteczność i przyjemność stosowania produktów.

Jesteśmy pierwszą polską firmą, która uzyskała międzynarodowy certyfikat ECOCERT – jednego z najważniejszego certyfikatu jakości dla kosmetyków naturalnych i organicznych. Produkty tworzone są przez doświadczonych specjalistów, we współpracy z jednostkami naukowo-badawczymi. Wszystkie kosmetyki bazują na autorskich recepturach, aby dać Wam możliwość kupowania wysokiej jakości aktywnych kosmetyków w przystępnej cenie.

Ava

Filtry i sortowanie
sortowanie
 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Marka
Filtry i sortowanie

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Liczba produktów: 108
Filtry i sortowanie

Ava – z miłości do skóry zadbanej

Laboratorium kosmetyczne Ava powstało w 1960 roku. Niewielka wówczas firma została stworzona w trosce o jak najlepsze traktowanie skóry i pielęgnację jej za pomocą naturalnych składników. Z inicjatywy Ireny Dysput, magister farmacji, narodziła się więc firma Ava skupiona na wytwarzaniu kosmetyków dopasowanych do wymagań klientów. Początkowo ruszyła produkcja specyfików do twarzy i rąk, następnie także do pielęgnacji ciała i dermokosmetyków. Wkrótce oferta została rozszerzona o kosmetyki dla gabinetów, a także kosmetyki naturalne i organiczne.

Ava, czyli kosmetyki prawdziwie ekologiczne

Ava to nie tylko wieloletnia tradycja i doświadczenie na polskim rynku, ale i podążanie oraz wyznaczanie trendów. Jako pierwsza polska firma kosmetyczna Laboratorium Kosmetyczne Ava opracowało recepturę i wyprodukowało serię kosmetyków naturalnych, które posiadają certyfikat międzynarodowej instytucji ECOCERT. Do produkcji wykorzystywane są surowce najwyższej jakości i najbardziej wartościowe, które skutecznie odżywiają skórę. Wysoka jakość produktów sprawia, że Ava cieszy się niesłabnącym zaufaniem Klientów, a ich grono ciągle się powiększa. Konsumenci cenią zarówno jakość i skuteczne działanie kosmetyków Ava, jak i ich przystępną cenę.

Ava – w trosce o różne potrzeby skóry dojrzałej

Firma Ava wie jak zadbać o potrzeby także skóry dojrzałej. Specjalnie dla niej stworzyła serię kosmetyków przeciwzmarszczkowych, których zadaniem jest naprawić efekty starzenia się skóry, pobudzić odnowę kolagenu, zwiększyć napięcie i elastyczność oraz pozwolić cerze się zregenerować i w efekcie także spłycić zmarszczki. Skóra po zastosowaniu specyfików jest odżywiona i napięta, gotowa do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych czy nałożenia makijażu. W ofercie Laboratorium Kosmetycznego Ava znajdują się kosmetyki przeciwzmarszczkowe zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.