Avant-Gardiste

peelingująca rękawica do ciała Kessa, 1 szt.

48 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Avant-Gardiste

Tradycyjna marokańska rękawica Kessa do głębokiego peelingu i oczyszczenia skóry, stosowana z czarnym mydłem 

Peelingująca rękawica do ciała Kessa

Tradycyjna marokańska peelingująca rękawica Kessa Avant-Gardiste służy do głębokiego peelingu i oczyszczenia skóry. Rękawica Kessa świetnie złuszcza martwy naskórek, pomaga w walce z cellulitem, pobudza krążenie, wyrównuje koloryt skóry, zmiękcza, uelastycznia i dotlenia komórki, pozostawiając skórę idealnie gładką oraz przygotowaną do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Rękawicę Kessa stosuje się z czarnym mydłem, co gwarantuje dogłębne oczyszczenie skóry, pozbycie się toksyn oraz wpływa na poprawę samopoczucia, relaksując i doskonale odprężając.

Kessa jest jednym z niezbędnych elementów używanych do tradycyjnego rytuału hammam. Stosuje się ją w duecie z czarnym mydłem Savon Noir do oczyszczającego i relaksującego masażu. Następnie na skórę nakłada się glinkę marokańską, po czym naciera ciało olejem arganowym, co sprawia, ,że skóra jest gładka i dobrze nawilżona.

Naturalnym efektem masażu przy pomocy rękawicy Kessy jest zaczerwienienie skóry i widoczne włókna martwego naskórka.

* Rękawice dostępne w kilku kolorach pakowane są losowo.

ID: 58070109

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Nałóż na wilgotną skórę czarne mydło i pozostaw na kilka minut. Następnie rozpocznij masaż, kolistymi ruchami przesuwając rękawicę od stóp w górę zawsze w kierunku serca aby prawidłowo pobudzić krążenie krwi. Pamiętaj o silnym nacisku na miejsca, gdzie skóra jest dość twarda i delikatniejszym w okolicach dekoltu i biustu. Opłukaj ciało letnią wodą lub wykonaj prysznic ciepło-zimno.