Avet Premium Selen

suplement diety, 60 kaps./1 opak.

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
null...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Avet Premium Selen
Avet Premium Selen
24 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Avet Premium Selen

ID 378249

Selen pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Produkt jest odpowiedni dla wegan. Zalecana dzienna porcja do spożycia: dorośli: 1 kapsułka dziennie po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Ważne informacje: nie stosować: nadwrażliwość lub uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się stosowania preparatu dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym piersią . Opakowanie: 60 kapsułek. Producent: Avet Pharma sp. z o.o.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: Poniżej 12 roku życia, Uczulenie na składnik preparatu, Uczulenie na substancję pomocnicze, Karmienie, Ciąża

Przechowywanie: Chronić przed światłem, Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci, W temperaturze pokojowej

Rodzaj: kapsułki

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Przeznaczenie: Dla mężczyzn, Dla kobiet

Nazwa wymagana przez prawo: AVET PREMIUM SELEN suplement diety

Składniki

substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropylometyloceluloza, L-selenometionina, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.