Avet Herbs Czarnuszka

suplement diety, 60 kaps./1 opak.

25 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Avet Herbs Czarnuszka

AVET HERBS CZARNUSZKA suplement diety Zawiera kwasy Omega 6 i witaminę A 500 mg OLEJU Z CZARNUSZKI W 1 KAPSUŁCE AVET HERBS CZARNUSZKA to suplement diety zawierający olej z czarnuszki oraz witaminę A. Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 12 roku życia i osób dorosłych, które chcą uzupełnić codzienną dietę w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz wspomóc odporność (Witamina A). Zalecana dzienna porcja do spożycia: dzieci powyżej 12 roku życia: 1 kapsułka 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Dorośli: 1 kapsułka 2 razy dziennie w trakcie posiłku. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Ostrzeżenia: Nie stosować -nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, dzieci poniżej 12 roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Możliwe wytrącenie osadu w produkcie jest zjawiskiem naturalnym niewpływającym na jego jakość. Zawartość: 60 kapsułek miękkich. Producent: Avet Pharma Sp. z o.o.
ID: 378255

Składniki

Olej z nasion czarnuszki siewnej (Nigella sativa) tłoczony na zimno, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć – glicerol, woda oczyszczona, przeciwutleniacz – DL-alfa-tokoferol, palmitynian retinylu w oleju MCT.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: Poniżej 12 roku życia, Ciąża, Karmienie, Uczulenie na składnik preparatu
Przechowywanie: Chronić przed światłem, Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci, W temperaturze pokojowej
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety
Przeznaczenie: Dla kobiet, Dla mężczyzn
Nazwa wymagana przez prawo: AVET HERBS CZARNUSZKA suplement diety