Bambino Dla niemowląt

oliwka do ciała z witaminą f, 300 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Odkryj oliwkę Bambino z witaminą F, którą pokochało tysiące rodziców. Szerokie zastosowanie oliwki Bambino sprawia, że jest numerem 1 na rynku.
Bambino Dla niemowląt
Bambino Dla niemowląt
15 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bambino Dla niemowląt

ID 218715
Cena jednostkowa: 5,33 zł /100ml
Oliwka dla niemowląt Bambino jest chętnie wybieraną oliwką najwilżającą dla dzieci. Zaufanie rodziców wzbudza wyjątkowa formuła z najwyższej jakości składnikami oliwki Bambino. To kosmetyk, który można bezpiecznie stosować od pierwszych dni życia malucha. Wyjątkowe właściwości i jakość produktu potwierdza pozytywna opinia Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Wyjątkowe właściwości oliwki Bambino Opinie o oliwce Bambino podkreślają, że każda kropla produktu to delikatna i wyjątkowa pielęgnacja nawet najbardziej wrażliwej skóry dziecka. Składniki oliwki Bambino to w aż 89% naturalny olejek. Dzięki temu formuła produktu wspiera łagodzące właściwości oliwki Bambino. Zawarta w oliwce Bambino witamina F działa z kolei nawilżająco i chroni skórę przed wysuszeniem. Legendarna oliwka dla niemowląt Bambino Oliwka dla dzieci i niemowląt Bambino jest doskonałym produktem, który przywróci nawilżenie i odpowiednio natłuści skórę. Jednak zastosowanie oliwki Bambino może być szersze – kosmetyk świetnie sprawdzi się do masażu i rozgrzania skóry. Wśród mniej oczywistych zastosowań oliwki Bambino jest wykorzystanie jej jako bazy pod takie produkty jak peeling, maska na włosy, czy musujące kule do kąpieli. Korzyści: • Od pierwszych dni życia • Idealna do masażu • Nr 1 na rynku*

Informacje dodatkowe

Pojemność: 300 ml

Podmiot odpowiedzialny: NIVEA Polska Sp. z o.o.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: _NULL

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Testowany dermatologicznie: Tak

Nazwa wymagana przez prawo: Bambino Oliwka 300ml

Składniki

Glycine Soja Oil, Paraffinum Liquidum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ethyl Oleate, Ethyl Linoleate, Ethyl Linolenate, Propyl Gallate, Parfum.