Bambino

31 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kosmetyki dla dzieci Bambino – delikatna pielęgnacja

Bambino to polskie kosmetyki dla dzieci, które już od ponad 60 lat służą maluszkom i ich rodzicom w pielęgnacji delikatnej skóry. Marka Bambino jest częścią firmy NIVEA Polska. Jej kultowe produkty, takie jak nawilżająca oliwka dla dzieci i ochronny krem Bambino w różowej puszce, cieszą się zaufaniem mam od kilku pokoleń. Ich łagodny zapach to dla wielu osób niezapomniane wspomnienie z dzieciństwa.

Oferta marki Bambino zawiera nie tylko kosmetyki dla niemowląt. W asortymencie znajdziesz też produkty z linii Bambino Dzieciaki. Seria z Bolkiem i Lolkiem to kosmetyki dla dzieci, stworzone z myślą o ich codziennej kąpieli i pielęgnacji. Reszta domowników może za to sięgnąć po łagodne, hipoalergiczne produkty z serii Bambino Rodzina, gdzie znalazły się delikatne żele pod prysznic, szampony i płyny do higieny intymnej.

Legendarna oliwka Bambino – czułość w każdej kropli

Najbardziej znany produkt marki to oliwka Bambino. Została opracowana już w 1955 roku jako pierwszy kosmetyk dla niemowląt w ofercie Bambino i od razu stała się bestsellerem. Do dziś produkuje się ją w fabryce w Poznaniu. Jej delikatny skład, łączący kojące olejki roślinne z dodatkiem cennych witamin, powstał z myślą o pielęgnowaniu bardzo wrażliwej skóry niemowląt od pierwszych dni życia.

Oliwka dla dzieci Bambino, której zapach pamiętają z dzieciństwa kolejne pokolenia,znajduje wiele zastosowań. Aż 89% jej składu to naturalny olejek sojowy, który doskonale koi, nawilża i łagodzi podrażnienia. Zawiera także ważną dla ochrony skóry witaminę F, dzięki której produkt zapobiega przesuszeniu i łuszczeniu się naskórka.

Kosmetyki dla niemowląt Bambino – od pierwszych dni życia

Formuła kosmetyków dla niemowląt Bambino jest opracowana z myślą o wrażliwej skórze maluchów. Zawiera delikatne substancje myjące, kojące olejki roślinne oraz witaminy, które pomagają na co dzień pielęgnować delikatną skórę. Oprócz legendarnego kremu i oliwki Bambino, w asortymencie marki znalazły się hipoalergiczne produkty do mycia – mydełka, płyny do kąpieli dla dzieci i szampony.