Bandi Medical Expert Anti Aging

ampułka przeciwzmarszczkowa z retinolem, 30 ml

77 59
DODANO
Dermokosmetyki do -40%
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Bandi Medical Expert Anti Aging

Ampułka z serii Anti Aging to prawdziwy zastrzyk młodości dla Twojej cery. Zawarte w niej składniki aktywne, m.in. czysty retinol oraz witamina C nowej generacji, dogłębnie regenerują i odnawiają skórę dojrzałą, wiotką, z wyraźnymi zmarszczkami.

Za każdym razem, kiedy sięgasz po ampułkę przeciw zmarszczkom, uruchamiasz prawdziwą rewolucję. W komórkach Twojej skóry zostaje aktywowana produkcja naturalnego kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu cera napina się, uelastycznia i wygładza od wewnątrz. Zmarszczki stają się mniej widoczne, a owal Twojej twarzy się poprawia.

Ampułkę stosuj na noc, omijając okolice oczu. Początkowo sięgaj po nią co drugi dzień. Jeżeli nie zauważysz podrażnień, kontynuuj stosowanie, nakładając preparat na skórę co najmniej 3 razy w tygodniu. Aby podarować swojej skórze jeszcze skuteczniejszą pielęgnację przeciwzmarszczkową, sięgnij również po pozostałe produkty Bandi z serii Anti Aging.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

ID: 281640
Cena jednostkowa: 258,63 zł /100ml

Składniki

Macadamia Integrifolia Seed Oil, Dimethyl Isosorbide, Polysorbate-20, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Retinol, Mauritia Flexuosa Fruit Oil, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Parfum/Fragrance

Informacje dodatkowe

Top składniki: Vitamina C
Dzień/Noc: Noc
Wiek: 40+
Pojemność: 30 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Sposób użycia: Ze względu na oddziaływanie retinolu na ilość wydzielanego sebum, w przypadku cery suchej, na początku kuracji, może pojawić się przejściowe uczucie suchości. W miarę dalszego stosowania, suchość skóry zanika z uwagi na oddziaływanie retinolu na zwiększoną produkcję kwasu hialuronowego. Rozpocznij od stosowania preparatu co drugi dzień. Przy braku podrażnień stosuj min. 3 x w tyg. na noc, omijając okolice oczu. Najlepsze rezultaty przynosi przy jednoczesnym stosowaniu pozostałych produktów z linii Anti-Aging.
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Peelingujące, Ujędrniające
Nazwa wymagana przez prawo: Skoncentrowana ampułka przeciw zmarszczkom z retinolem
Wiek: Dojrzała