INSTA

Bandi Anti Dry

peeling kwasowy do twarzy silnie nawilżający, 30 ml

4.4
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Lekki żel silnie nawilżający, delikatnie złuszczających wierzchnie warstwy naskórka. Przeznaczony do każdego typu cery zmagającej się przejściowym i/l...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Bandi Anti Dry
Bandi Anti Dry
59 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bandi Anti Dry

ID 298026
Cena jednostkowa: 199,97 zł /100ml

Za skuteczność kosmetyku odpowiada połączenie 10-procentowego stężenia mocznika, ektoiny oraz kwasu mlekowego. Podczas gdy ostatni z tych składników penetruje wierzchnie warstwy skóry i złuszcza martwe komórki, dwa pozostałe dogłębnie nawilżają. Dzięki temu skóra jest niemalże od razu ukojona, nie musisz się więc martwić podrażnieniami po peelingu. Ektoina poza samym nawilżaniem działa również przeciwstarzeniowo. Chroni wchodzące w skład skóry białko przed działaniem czynników zewnętrznych i przyspiesza syntezę kolagenu potrzebnego do odbudowy startej warstwy skóry.

Ze względu na te właściwości peeling kwasowy silnie nawilżający Bandi jest przeznaczony do skóry borykającej się z nadmiernym przesuszeniem, odwodnionej i pozbawionej blasku. Najlepszy efekt zyskasz, łącząc go z innymi dermokosmetykami Bandi o działaniu nawilżającym. Zobacz, jakie znajdziesz w ofercie Hebe!

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 30 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Sposób użycia: Preparat przeznaczony do stosowania dwa razy w tygodniu na noc. Należy stosować kilka kropli, omijając okolicę oczu. Następnego dnia rano zmyć wodą. Może być stosowany samodzielnie lub w celu uzyskania silniejszych rezultatów można po około 30 minutach od aplikacji nałożyć dodatkowo na skórę wybrany kosmetyk z linii Anti-Dry. W trakcie stosowania, może nastąpić (w różnym stopniu) przejściowe łuszczenie się naskórka, które jest naturalnym efektem działania preparatu. Środki ostrożności: W trakcie stosowania preparatu zakazana jest ekspozycja na słońce i promieniowanie UV. W ciągu dnia konieczna jest pielęgnacja ochronna przed promieniami UV. Należy unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Ze względu na specyfikę działania preparatu w przypadku cery wrażliwej może wystąpić nasilana reakcja skóry. Dlatego przed zastosowaniem należy wykonać test skórny. Na okolicę żuchwy nałożyć niewielką ilość preparatu i obserwować reakcję natychmiastową, a także po 1, 8 i 24 godzinach. Aplikację powtórzyć po 24 godzinach. W przypadku silnego podrażnienia, wystąpienia zmian skórnych (wysypka, utrzymujący się rumień, swędzenie, obrzęk, wysięk) należy odstąpić id stosowania produktu na całej twarzy.

Rodzaj: Na bazie kawasów aha

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Nawilżające, Odświeżające, Wygładzające

Nazwa wymagana przez prawo: Peeling kwasowy silnie nawilżający

Składniki

Aqua/Water, Propylene Glycol, Urea, Lactic Acid, Ectoin, Hydroxyectoin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Hydroxide, t-Butyl Alcoho