Bandi Medical Expert Anti Rouge

peeling kwasowy na naczynka do twarzy na noc 10% kwas laktobionowy, 30 ml

42 59
DODANO
HITY CENOWE! Bandi
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Bandi Medical Expert Anti Rouge

Peeling kwasowy na naczynka to innowacyjny dermokosmetyk, który łagodnie oddziałuje na skórę. Możesz go stosować, nawet jeśli Twoja cera jest bardzo wrażliwa. Ma działanie złuszczające i antyoksydacyjne. Po jego zastosowaniu Twoja skóra naczynkowa będzie dogłębnie i długotrwale odnowiona, odświeżona i rozświetlona, a jej koloryt wyrównany. Regularne stosowanie produktu sprawia, że naczynka i pajączki są mniej widoczne, a rumień i stany zapalne skóry złagodzone. Skóra jest gładka, miękka i pełna blasku, a dzięki zawartości glukonolaktonu i kwasu laktobionowego, także odpowiednio nawilżona.

Stosowanie peelingu kwasowego na naczynka jest proste – 3 razy w tygodniu kilka kropli produktu nałóż na twarz (na noc). Przed pierwszym użyciem wykonaj test tolerancji. Nie stosuj peelingu, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub masz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Chcesz jeszcze bardziej zadbać o skórę naczynkową? Wypróbuj inne produkty z linii Bandi Anti Rouge!

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

ID: 281637
Cena jednostkowa: 141,97 zł /100ml

Składniki

Aqua/Water, Gluconolactone, Propylene Glycol, Lactobionic Acid, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas laktobionowy
Pojemność: 30 ml
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Rodzaj: Na bazie kawasów aha
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Wygładzające
Nazwa wymagana przez prawo: Peeling kwasowy na naczynka
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Naczynkowa