Batiste Heavenly Volume

suchy szampon do włosów, 200 ml

17 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Batiste Heavenly Volume

Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody jednocześnie zwiększając ich objętość i unosząc je u nasady, tym samym ułatwiając stylizację. Batiste Heavenly stosowany jako produkt do stylizacji można użyć miejscowo na poszczególne pasma włosów, co przedłuży trwałość ewentualnego upięcia.
ID: 289973
Cena jednostkowa: 9,00 zł /100ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Oryza Sativa Starch,Alcohol Denat.,Cocoyl Hydrolyzed Keratin,Hydrolyzed Collagen,Parfum,Talc,Silica,Distearyldimonium Chloride,Cetrimonium Chloride,Alpha Isomethyl Ionone,Citronellol,Hexyl Cinnamal,Linalool

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Podmiot odpowiedzialny: OCEAN Trade sp. z o. o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
Działanie: Odświeżające, Zwiększające objętość
Typ włosów: Normalne
Nazwa wymagana przez prawo: Batiste Heavenly Volume Suchy szampon do włosów 200 ml