Batiste Overnight Light

suchy szampon do włosów, 200 ml

16 39
DODANO
HITY CENOWE! Pielęgnacja włosów
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Batiste Overnight Light

Suchy szampon do włosów suchych i odwodnionych
Działa kiedy śpisz. Innowacyjna formuła suchego szamponu ze skrobią ryżową, keratyną, aktywnym węglem i sodą oczyszczoną pochłania nadmiar sebum, neutralizuje toksyny i działa kojąco na skórę głowy. Delikatny zapach uspokaja i wprowadza w stan relaksu, wspomagając spokojny sen.
ID: 413487
Cena jednostkowa: 8,20 zł /100ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Alcohol Denat.,Oryza Sativa (Rice) Starch,Parfum (Fragrance),C13-15 Alkane,Cocoyl Hydrolyzed Keratin,Sodium Bicarbonate,Charcoal Powder,Catrimonium Chloride,Distearyldimonium Chloride,Citronellol,Hexyl Cinnamal,Linalool,Benzyl Salicylate,Limonene

Informacje dodatkowe

Top składniki: Keratyna
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50 °C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny Intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
Nazwa wymagana przez prawo: Batiste Overnight Light Cleanse Suchy szampon do włosów 200 ml