Be Keto Coconut & White Choco

keto odżywka białkowa, kokos & biała czekolada, 300 g

109 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Be Keto Coconut & White Choco

Izolat Białka z MCT o smaku kokosa & białej czekolady to najbardziej zaawansowana forma suplementacji białka z najwyższą zawartością peptydów, które wspomagają redukcję wagi, jednocześnie przyspieszając syntezę i odbudowę białek mięśniowych. Ma niesamowicie czysty skład, który idzie w parze z doskonałym smakiem. Wyróżnia się on najwyższą zawartością czystego białka i najniższą zawartością węglowodanów. Izolat jest bogaty w niezbędne aminokwasy egzogenne i aminokwasy rozgałęzione (BCAA), które pomogą Ci w budowie czystej masy mięśniowej. Dzięki innowacyjnemu połączeniu z MCT, dostarczysz swojemu organizmowi dodatkowej dawki energii przed lub po treningu.

Zalecana dzienna dawka: 20g (dwie miarki). Dodaj dwie miarki do ulubionego, niskowęglowodanowego napoju. Dodaj do potraw, by uzyskać wysokobiałkowy posiłek. Zmiksuj z mlekiem roślinnym jako substytut posiłku.
ID: 59699674
Cena jednostkowa: 0,36 zł /1g

Składniki

Izolat Białka Serwatkowego, Organiczny Olej MCT z Kokosa, Bio Erytrytol, Organiczny Błonnik Akacjowy, Naturalny Aromat Kokosowy, Naturalny Aromat Białej Czekolady