Beautifly Ceramide Skin Booster

suplement diety z ceramidami, 60 kaps./1 opak.

89 00
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Beautifly Ceramide Skin Booster

Nasz piękny wygląd idzie w parze z naszym zdrowiem, kondycją fizyczną i psychiczną. Dlatego tak ważne jest, by codzienną rutynę pielęgnacyjną uzupełnić zabiegami kosmetycznymi, poprawiającymi jakość i wygląd skóry oraz odpowiednią suplementacją, odrobiną ruchu i najlepiej solidną dawką snu :). Dopiero połączenie tych wszystkich elementów pozwoli nam nie tylko wyglądać, ale i czuć się pięknie w każdym wieku.

Linia suplementów diety Beautifly, to zaawansowane formuły składające się ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości składników. Tworzymy je z wielką troską o spełnienie różnorodnych potrzeb kobiet w ciągu roku i na różnych etapach życia. Jesteśmy przekonani, że właściwa suplementacja, wraz z dobrze dobranym planem pielęgnacji skóry pozwolą cieszyć się promiennym wyglądem i pozytywną energią każdego dnia.

CERAMIDY, CZYLI KLUCZ DO PIĘKNEJ SKÓRY

Ceramidy są głównym składnikiem scalającym komórki, które tworzą powierzchnię naskórka.

Kiedy się starzejemy zaczynamy tracić ceramidy, co skutkuje suchą i swędzącą skórą, uczuciem ściągnięcia i zmarszczkami. Szczególnie odczuwalne jest to w okresie zimowym i skutkuje wystąpieniem niekomfortowego uczucia przesuszenia, ściągnięcia i swędzenia skóry oraz pojawieniem się zmarszczek.

Przyjmowanie fitoceramidow doustnie pomaga przywrócić ceramidy w skórze.

Ceramidy pomagają:

  • redukować widoczność zmarszczek
  • poprawić elastyczność skóry
  • w utrzymaniu prawidłowego wyglądu skóry
  • zachować jędrność i elastyczność skóry

Ceramidy:

  • to główny składnik scalający komórki, który tworzy powierzchnię naskórka
  • zawartość ceramidów naturalnie zmniejsza się wraz z wiekiem i w okresie zimowym.

Ciesz się zdrową i promienną skórą!

CeramosidesTM Oil Neutra to wysoce skoncentrowane źródło fitoceramidów z pszenicy, których spożywanie pomaga przywrócić odpowiednią zawartość ceramidów. Bogate w polarne lipidy z sfingolipidami, zawiera również DGDG, które znacznie wzmacniają jego działanie.

Skuteczność działania Ceramosides TM Oil Neutra potwierdzona w 3 badaniach klinicznych. Badania wykazały znaczące wyniki w zaledwie 15 dni przy tak małej ilości jak 70 mg CERAMOSIDES™ Oil.

WPŁYW WITAMIN A I E NA NASZĄ CERĘ

Witamina A pomaga:

  • zachować zdrową skórę
  • w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.

Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zawarty w suplemencie diety Ceramide Skin Booster – CeramosidesTM Oil Neutra to doskonale dopasowane rozwiązanie dla nowoczesnych konsumentów, którzy poszukują nowych sposobów przeciwdziałania starzeniu się skóry o udowodnionej skuteczności i szybkim działaniu.

DZIAŁANIE POTWIERDZONE BADANIAMI

Suplement diety Ceramide Skin Booster przebadany został w niezależnym laboratorium badawczym J.S. Hamilton Poland

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja do spożycia wynosi 2 kapsułki. Spożywać po posiłku jednorazowo 2 kapsułki lub 1 kapsułkę rano i 1 wieczorem popijając wodą.

Wskazania:

Kobiety i mężczyźni w różnym wieku, którzy chcą poprawić jędrność i elastyczność skóry, zmniejszyć zmarszczki, poprawić wygląd skóry.

Działanie:

redukcja zmarszczek, poprawa elastyczności skóry Efekt/Właściwości: Efekty widoczne już po 15 dniach spożywania 2 kapsułek dziennie zawierających 70 mg Ceramosides TM Oil Neutra.

Ostrzeżenia:

Produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Składniki:

Olej z kiełków pszenicy, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, CeramosidesTM Oil Neutra, witamina E (mieszane tokoferole), witamina A (palmitynian retinylu).

ID: 58127710

Informacje dodatkowe

Rodzaj: kapsułki