Benton Aloe

żel kojący, 300 ml

39 99
DODANO
Pielęgnacja koreańska i japońska w promocji!
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Benton Aloe

Benton Aloe Real Cool Soothing Gel to żel wielofunkcyjny zawierający 93 % ekstraktu z aloesu pomaga nawilżać i zapobiegać odwodnieniu skóry. Niezwykle bogaty w polisacharydy o wyjątkowej zdolności do zwalczania stanów zapalnych, regeneracji i gojenia ran, jest bardzo skuteczny w łagodzeniu skóry po silnym nasłonecznieniu. Posiada wyjątkową zdolność przyspieszania odnowy tkanek, działa regenerująco, zwiększa elastyczność skóry, ponieważ ma wyraźne działanie nawilżające. Żel ma delikatną żelową konsystencję, delikatnie się układa i doskonale rozprowadza, nie pozostawiając uczucia lepkości i tłustości.
ID: 363420
Cena jednostkowa: 13,33 zł /100ml

Składniki

Aloe Barbadensis Leaf Extract (93%),1,2-Hexanediol,Propanediol,Laminaria Japonica Extract,Dioscorea Japonica Root Extract,Ulmus Davidiana Root Extract,Viola Mandshurica Flower Extract,Glycerin,Pentylene Glycol,Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract,Pinus Sylvestris Leaf Extract,Carbomer,Arginine,Sodium Phytate

Informacje dodatkowe

Top składniki: Aloes
Dzień/Noc: Dzień i noc
Wiek: Uniwersalny
Pojemność: 300 ml
Podmiot odpowiedzialny: MSG Trade sp. z o.o. sp. K.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Uwagi: Tylko do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Zaprzestań stosowania gdy wystąpi podrażnienie i skontaktuj się z lekarze. Nie używaj na zranioną skórę. Trzymaj z dala od dzieci._Przechowuj w suchym i zaciemnionym miejscu.
Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 6miesiąc/miesiące/miesięcy
Działanie: Kojące
Nazwa wymagana przez prawo: Benton Aloe Real Cool Żel wielofunkcyjny 300 ml
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Tłusta