BetterMe Collagen 10000 Care System

suplement diety kolagen rybi do picia, 30x60 ml

234 99
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Collagen 10000 Care System – Kolagen rybi do picia

Collagen 10000 to aż 10g peptydów kolagenu rybiego w jednej butelce wzbogacone o kwas hialuronowy i witaminę C.

Jedna buteleczka dziennie zapewnia skuteczną kurację

Nie zawiera barwników

Nie zawiera cukru

Wolny od GMO

Nie zawiera konserwantów

Collagen 10000– Skład, który działa

Dzięki sprawdzonej recepturze Collagen 10000 gwarantuje maksymalny efekt.

- 10g hydrolizowanego kolagenu rybiego Naticol4000 o udokumentowanej badaniami skuteczności.

- 80mg witaminy C (kwas L-askorbinowy), która jest niezbędna do prawidłowego przyswajania kolagenu

- 80mg kwasu hialuronowego (hialuronian sodu), który jest odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie tkanek i mazi stawowej

Wszystko zamknięte w wygodnej formie szota na bazie soku owocowego o pojemności 60ml. Bez konserwantów, cukru czy barwników.

Collagen 10000 - Młodość na lata

Kolagen jest najbardziej powszechnym białkiem w ciele człowieka. Wchodzi w skład skóry, tkanek łącznych, kości, stawów, włosów i paznokci.

Już po 26 roku życia w organizmie ludzkim spada poziom naturalnie wytwarzanego kolagenu. Prowadzi to do stopniowego zmniejszania się elastyczności tkanek i pojawiania się zmarszczek.

Badania dowodzą, że suplementacja kolagenu rybiego przez okres 90 dni gwarantuje widoczną poprawę kondycji skóry, redukcji zmarszczek a także poprawy jakości włosów i paznokci.

Collagen 10000 - Zdrowe stawy i kości

Z upływem często pojawiają się dolegliwości stawów, które znacznie pogarszają komfort życia.

Badania dowodzą, że suplementacja kolagenu przez okres 90 dni prowadzi do widocznej poprawy kondycji stawów.

Zawarty w Collagen 10000 kwas hialuronowy tworzy maź stawową. Dzięki temu znacznie poprawia efekty kuracji.

Przeczytaj więcej o BetterMe Collagen 10000 Care System

30 sztuk to MIESIĄC kuracji Collagen 10 000 Care System, to napój, który dostarcza aż 10 000mg kolagenu rybiego w jednej dawce. Według badań kolagen rybi jest najbardziej zgodny z ludzkim. Dzięki temu jest znacznie lepiej przyswajany niż kolagen wołowy, czy wieprzowy. Witamina C wspomaga przyswajanie kolagenu. Wspiera również funkcjonowanie naczyń krwionośnych. Chroni nasze komórki. Kwas hialuronowy bierze udział w tworzeniu mazi stawowej. Jest odpowiedzialny za utrzymanie nawodnienia organizmu na najlepszym poziomie. Te trzy składniki to doskonała kompozycja zapewniająca maksymalną ochronę dla stawów i skóry. Collagen 10000 Care System jest produktem całkowicie naturalnym. Bez aromatów, cukru, słodzików. Produkt pasteryzowany. Nie zawiera konserwantów. Collagen 10000 Care System to najlepsze wsparcie dla twoich stawów i skóry.
ID: 51876022

Składniki

Peptydy kolagenu rybiego - 10 000mg - Lepiej przyswajany niż kolagen wołowy. Kolagen stanowi około 30% wszystkich białek w ludzkim organizmie. Wchodzi w skład naszych kości, stawów, mięśni, skóry i ścięgien. Pełni bardzo ważną rolę w poprawie kondycji skóry, jej elastyczności i nawilżenia. Witamina C- 80 mg- Poprawia przyswajanie kolagenu. Stabilizuje wiązania kolagenowe. Wspiera naczynia krwionośne. Chroni komórki. Kwas Hialuronowy - 80 mg - współtworzy maź stawową i naczynia krwionośne. Jego podstawowym zadaniem jest wiązanie wody w mazi stawowej i skórze. Sok NFC Jabłko i Mango - 30% Woda Wartość odżywcza 1 butelki: 37kCal

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kolagen