Biała Perła Jutro Impreza

zestaw wybielający do zębów, 30+8 ml/1 opak.

44 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Biała Perła Jutro Impreza

Ekspresowe wybielanie zębów w oparciu o 2 fazową formułę PAP i HAP, która wybiela i chroni szkliwo zębów. Zaprojektowane w celu błyskawicznego wybielenia zębów z użyciem praktycznego pędzelka. Usuwa organiczne przebarwienia z powierzchni zębów dzięki metodzie utleniającej. Pomaga przywrócić naturalną biel zębów. Remineralizuje i odbudowuje szkliwo zębów.Pasta do zębów :biel i odbudowa.z hydroksyapatytem i wapniem, zapewniająca doskonałe wzmocnienie i remineralizację szkliwa poprzez naprawę powierzchniowych uszkodzeń struktury zębów przy jednoczesnym zmniejszeniu wrażliwości zębów. Naturalne wybielanie zębów odbywa się bez abrazyjności.Substancje czynne.Hydroksyapatyt.wnika do zębiny i zamyka otwarte kanaliki zęba, odbudowując szkliwo zębów.Wapń, fluor, fosfor.remineralizacja i ochrona przed próchnicą odsłoniętych szyjek zębowych.Eukaliptus, goździk.ochrona dziąseł.Calcium Carbonate.wybielanie zębów.
ID: 277596
Cena jednostkowa: 118,40 zł /100ml

Składniki

Pasta do zębów: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Cellulose Gum, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Monofluorophosphate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Menthol, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Eugenol, Limonene, CI 42090. Zawiera monofluorofosforan sodu (1 300 ppm F⁻),Żel wybielający: Sorbitol, Aqua, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Cellulose Gum, Propylene Glycol, Parfum, Xanthan Gum, Methylparaben

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.
Podmiot odpowiedzialny: Vitaprodukt Sp. z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Środki ostrożności: Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14. roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł (krwawienia, zapalenia przyzębia) oraz uczulonych na którykolwiek ze składników. Minimalizować kontakt z wargami i dziąsłami. Jeśli pojawi się podrażnienie należy przerwać używanie produktu. Stosować się do instrukcji użycia. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.
Nazwa wymagana przez prawo: Biała Perła Zestaw do wybielania w domu jutro impreza!