Biała Perła Triple Action

zestaw do wybielania zębów: żel, 50 ml + płyn, 100 ml + pasta, 30 ml

94 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Biała Perła Triple Action

biała perła Triple action to specjalistyczny preparat do nakładkowego wybielania zębów w postaci przezroczystego i gęstego żelu. Udoskonalona i nowoczesna formuła preparatu wzbogaconego w PAP (Phthalimidoperoxycaproic Acid) działa oksydacyjnie, usuwając zanieczyszczenia zawarte na i w szkliwie. Pasta do zębów jest dodatkowo wzbogacona o HAP (hydroksyapaptyt) i fluor, które zwiększają komfort kuracji poprzez eliminację bądź zauważalne ograniczenie nadwrażliwości zębów podczas wybielania. Działanie kuracji zapewnia również płyn do płukania jamy ustnej z kwasem hialuronowym, który po zabiegu korzystnie wpływa na dziąsła.Opakowanie umożliwia prowadzenie wybielania od 5 do 10 dni w 2 aplikacjach dziennie. Jedna aplikacja trwa do 20 minut. Efekt wybielania zależy od indywidualnych genetycznych predyspozycji użytkownika.Przed rozpoczęciem kuracji wybielającej należy wyleczyć zęby (ubytki, próchnicę) oraz stany zapalne dziąseł. Żel wybielający działa jedynie na zęby naturalne i nie ma wpływu na plomby, korony i licówki.Pełna informacja o prowadzeniu kuracji znajduje się w załączonej instrukcji.Nakładki biała perła wykonane są z unikalnego tworzywa termoplastycznego. Formowanie nakładek jest proste. Odbywa się przy pomocy gorącej wody. Nakładki po uformowaniu są dokładnie dopasowane do indywidualnego kształtu zębów górnych i dolnych użytkownika.
ID: 422390

Składniki

żel wybielający: Aqua, Sorbitol, Phthalimidoperoxycaproic Acid, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Methylparaben, Propylene Glycol, Aroma,pasta do zębów: Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Hydroxyapatite, Calcium Carbonate, Cellulose Gum, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Monofluorophosphate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Menthol, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Eugenol, Limonene, CI 42090. Zawiera: Monofluorofosfan Sodu (1300 ppm F⁻),płyn do płukania jamy ustnej: Aqua, Xylitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Poloxamer 407, Hyaluronic Acid, Sodium Saccharin, Menthol, Lavandula Hybrida Oil, Citrus Limon Peel Oil, Eugenia Caryophyllus Flower Oil, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylene Glycol, Aroma, Limonene, Linalool, Eugenol

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Środki ostrożności_Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 14 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, z chorobami dziąseł (krwawienia, zapalenia przyzębia) oraz uczulonych na którykolwiek ze składników. Zaleca się zminimalizować bezpośredni kontakt żelu wybielającego z wargami i dziąsłami. W przypadku wystąpienia podrażnień należy przerwać używanie produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.
Nazwa wymagana przez prawo: Biała Perła System wybielający zęby