Bielenda Professional

58 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Bielenda Professional – naturalnie od 1990 roku

Bielendy nie trzeba nikomu przedstawiać, jako że istnieje na rynku od 30 lat i spokojnie można ją uznać za jedną z najbardziej znanych polskich marek kosmetyków. Linia Professional to jej odnoga, która – jak sama nazwa wskazuje – skupia się na produktach o specjalistycznym, ściśle ukierunkowanym i silniejszym działaniu niż w przypadku linii standardowej – dlatego też jest przeznaczona raczej dla profesjonalnych użytkowników.

Czy kosmetyki Bielenda Professional nadają się do użytku domowego? Oczywiście, że tak! Potwierdzają to opinie zadowolonych użytkowniczek i to nie tylko z Polski. Przecież produkty marki są obecnie dostępne w ponad 45 krajach na świecie, a wyjątkową popularność zdobyły chociażby na rynku południowokoreańskim.

Kosmetyki Bielenda Professional – zaufaj wiedzy ekspertów

Asortyment marki Bielenda to efekt pracy całego zespołu specjalistów z Centrum Badań Bielenda – przede wszystkim dermatologów i kosmetologów – którzy dbają nie tylko o tworzenie coraz to nowych produktów, lecz w szczególności o to, by te już istniejące były w pełni bezpieczne dla skóry, nawet tej wyjątkowo wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Co skrywają składy kosmetyków Bielenda Professional? Znajdziesz w nim całe mnóstwo skutecznych, sprawdzonych składników pochodzących wprost z przyrody – m.in. czyste glinki, algi czy całą gamę wyciągów i ekstraktów roślinnych. W produktach marki można też spotkać profesjonalne kwasy kosmetyczne o stężeniach bezpiecznych dla skóry.

Profesjonalne kosmetyki Bielenda – hity pielęgnacyjne dla Ciebie

Obecnie w ofercie kosmetyków Bielenda Professional znajdziesz ponad 400 pozycji przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Profesjonalne produkty kuszą skutecznym, choć w pełni bezpiecznym działaniem i prostą aplikacją, dzięki czemu są cenione nie tylko przez salony kosmetyczne i gabinety odnowy biologicznej, lecz również przez indywidualne klientki, pragnące zadbać o siebie w domowym zaciszu.