Biorepair Peribioma Pro

pasta do mycia zębów, 75 ml

26 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Biorepair Peribioma Pro

Pasta do zębów Biorepair Peribioma to kompleksowa pielęgnacja jamy ustnej w celu utrzymania mikrobioty jamy ustnej. Przeciwdziała stanom zapalnym dziąseł, halitozie i krwawieniom, pomaga zapobiegać głównym przyczynom paradontozy i stanom zapalnym wokół implantu.

Zaawansowana formuła
Przebadana klinicznie
Nie zawiera: fluoru, laurylosiarczanu sodu (SLS), parabenów, glutenu, laktozy

Cząsteczki microRepair Bioma Mikrokryształy naprawiające szkliwo i dziąsła, wzbogacone probiotykami
Mastiha Chios (mastyks, czyli żywica z drzewa pistacji kleistej występującej na wyspie Chios) Ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwdziała rozprzestrzenianiu się bakterii.
Kompleks detoksykujący Witaminy A, C, E oraz kwas hialuronowy o właściwościach przeciwutleniających tkanki dziąseł
Czym jest mikrobiota jamy ustnej? Mikrobiota jamy ustnej to zbiór mikroorganizmów, które w symbiozie żyją w naszej jamie ustnej. W tym ekosystemie równowaga jest normalnie ustalona między licznymi obecnymi gatunkami bakterii a systemami obronnymi organizmu. Ale zmiana tej równowagi może powodować powstawanie patologii w jamie ustnej, w szczególności chorób przyzębia.
Pasta do zębów Biorepair Peribioma jako jedyna zawiera microRepair Bioma, aktywny środek naprawczy szkliwa wzbogacony o określone szczepy probiotyków o innowacyjnym działaniu, które wspierają równowagę prawidłowej mikroflory jamy ustnej. Dzięki probiotykom microRepair Bioma ułatwia utrzymanie prawidłowej równowagi mikroflory jamy ustnej, co pomaga zapobiegać tworzeniu się płytki nazębnej i głównym przyczynom krwawienia, nieświeżego oddechu, zapalenia dziąseł, zapalenia przyzębia i stanów zapalnych wokół implantu. Zaawansowana formuła pasty do zębów Biorepair Peribioma jest idealna w przypadku zapalenia i krwawienia dziąseł. Jej formuła wzbogacona w Mastiha Chios, witaminy A-C-E i kwas hialuronowy ma działanie detoksykujące i lecznicze na tkanki dziąseł.

Krwawienia dziąseł, zapalenia przyzębia i stany zapalne wokół implantu
Zapalenie przyzębia to zakażenie tkanek podtrzymujących ząb, natomiast stan zapalny wokół implantu to zakażenie tkanek podtrzymujących implanty. Pierwsze objawy to stan zapalny i krwawienie spowodowane przez bakteryjną płytkę nazębna, która kryje sie na linii dziaseł. Nieleczone mogą ulec degeneracji, aż do utraty zęba lub implantu. Cząsteczki microRepair Bioma pomagają naprawiać szkliwo i chronić przed płytką dziąsłową, natomiast probiotyki stymulują działanie immunologiczne i pomagają utrzymać równowagę mikrofiory jamy ustnej.

Pasta Biorepair może być stosowana przez dzieci poniżej 6 roku życia bez nadzoru dorosłych, ponieważ nie zawiera fluoru.
ID: 385922
Cena jednostkowa: 35,99 zł /100ml

Składniki

Aqua,Zinc Hydroxyapatite**,Sorbitol,Glycerin,Hydrated Silica,Silica,Cocamidopropyl Betaine,Cellulose Gum,Aroma,Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum Oil,Ascorbic Acid,Tocopheryl Acetate,Retynil Palmitate,Sodium Hyaluronate,Hamamelis Virginiana Leaf Extract,Spirulina Platensis Extract,Calendula Officinalis Flower Extract,Eucaliptus Globulus Leaf Oil,Bifidobacterium**,Lactobacillus**,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Phenoxyethanol,Benzyl Alcohol,Sodium Benzoate,Sodium Saccharin,Potassium Sorbate,Maltodextrin,Citric Acid,Helianthus Annuus Seed Oil,BHT,Limonene,Eugenol,CI 77891,CI 73360

Informacje dodatkowe

Zawiera fluor: Nie
Cechy produktu: przywraca równowagę mikrobioty jamy ustnej i przynosi ukojenie dla dziąseł,pomaga chronić przed głównymi przyczynami chorób przyzębia,działa jak kojący opatrunek na dziąsła dzięki zawartości mastyksu Chios,oddziałuje na przyczyny i pomaga niwelować objawy chorób przyzębia,zawiera microRepairBIOMA - cząsteczki odbudowujące szkliwo z probiotykami
Nazwa wymagana przez prawo: Biorepair Peribioma Gengive+ Pasta do zębów 75 ml