Biorepair

pasta do wrażliwych zębów, 75 ml

21 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Biorepair

Zmniejsza nadwrażliwość natychmiast i dłużej

Nie zawiera:
- fluoru
- dwutlenku tytanu
- laurylosiarczanu sodu [SLS]
- parabenów
- glutenu
- laktozy

Biorepair to jedyna linia past do zębów z opatentowanymi cząsteczkami microRepair, które naprawiają 100% szkliwa*. Cząsteczki microRepair, niczym rękawiczka, pokrywają zęby, naprawiając je i pomagając chronić przed próchnicą i płytką nazębną. Opracowana przez włoskich naukowców w Laboratoriach Coswell we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim. microRepair to cząsteczki złożone z biomimetycznego hydroksyapatytu będącego tą samą substancją, co naturalne szkliwo naszych zębów. Dlatego też w naturalny sposób wiążą się z powierzchnią naszych zębów, sprawiając, że szkliwo jest gładkie, wytrzymałe i trwałe. Ponadto uwalniają cynk o właściwościach antybakteryjnych.

Jakie są główne przyczyny nadwrażliwości zębowej?
Szkliwo w naturalny sposób chroni zęby przed nadwrażliwością. Słabe, zdemineralizowane szkliwo i cofające się dziąsła są przyczyną nadwrażliwości zębów.
W takich przypadkach zębina i mikroskopijne kanaliki nerwowe są narażone na bodźce gorące i zimne oraz ataki kwasów wywołujące ostre i przenikliwe bóle, odczuwalne nawet podczas szczotkowania.

Biorepair zapewnia ulgę od nadwrażliwości zębowej w 30 sekund
W przypadku silnego bólu pastę należy nałożyć za pomocą palca bezpośrednio u nasady zęba. Aby uzyskać bardziej efektywne działanie należy masować dotknięty obszar przez 30 sekund.
Cząsteczki microrepair naprawiają szkliwo wiążąc się chemicznie z nim i zębiną, głęboko uszczelniają kanaliki nerwowe i hamują docieranie bodźców cieplnych do nerwu zęba.

* Test in vitro. Działanie naprawcze polegające na pokryciu mikrouszkodzeń na powierzchni szkliwa przez microRepair (brak ubytków próchnicowych i wyszczerbionych zębów)
ID: 406331
Cena jednostkowa: 29,32 zł /100ml

Składniki

Aqua,Zinc Hydroxyapatite**,Glycerin,Sorbitol,Silica,PEG-32,Cellulose Gum,Aroma,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Sodium Saccharin,Citric Acid,Phenoxyethanol,Benzyl Alcohol,Sodium Benzoate,**microRepair

Informacje dodatkowe

Nazwa wymagana przez prawo: Biorepair Wrażliwe Zęby Pasta do zębów 75 ml