Biorepair Pro White

pasta do mycia zębów, 75 ml

26 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Biorepair Pro White

Naprawia szkliwo, pomaga chronić przed próchnicą i płytką nazębną*

Nie zawiera:
- fluoru
- dwutlenku tytanu
- laurylosiarczanu sodu [SLS]
- parabenów
- glutenu
- laktozy

Biorepair to jedyna linia past do zębów z opatentowanymi cząsteczkami microRepair, które naprawiają 100 % szkliwa*. Cząsteczki microRepair, niczym rękawiczka, pokrywają zęby, naprawiając je i pomagając chronić przed próchnicą i płytką nazębną. Opracowana przez włoskich naukowców w Laboratoriach Coswell we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim. microRepair to cząsteczki złożone z biomimetycznego hydroksyapatytu będącego tą samą substancją, co naturalne szkliwo naszych zębów. Dlatego też w naturalny sposób wiążą się z powierzchnią naszych zębów, sprawiając, że szkliwo jest gładkie, wytrzymałe i trwałe. Ponadto uwalniają cynk o właściwościach antybakteryjnych.

Białe szkliwo to zdrowe szkliwo
Szkliwo to biała, widoczna warstwa na naszych zębach, która działa jak naturalna ochrona przed kwasami wytwarzanymi przez żywność i cukier. Dzień po dniu tworzą one drobne, niewidoczne mikrouszkodzenia, w których gromadzi się płytka nazębna, bakterie i pigmenty, zmniejszając połysk zębów i przebarwiając je na żółto. Jeśli szkliwo nie jest odpowiednio pielęgnowane, z czasem może to prowadzić do powstawania ubytków w szkliwie.

Biorepair Białe naprawione szkliwo
Cząsteczki microRepair remineralizują szkliwo, naprawiając je i chroniąc przed procesem erozji, na który jest narażone każdego dnia, przywracając mu naturalną biel i gładszą powierzchnię oraz nadając przyjemne uczucie świeżości.
- Dzięki cząsteczkom microRepair, pasta do zębów Biorepair Pro White naprawia szkliwo wiążąc się z nim chemicznie i nadając zębom nową bielszą i bardziej lśniącą warstwę.
-Wybielająca technologia PVP tworzy niewidoczny filtr, wychwytujący substancje barwiące, zanim osadzą się na powierzchni zębów, sprawiając, że zęby błyszczą.

* Test in vitro 2020. Działanie naprawcze w odniesieniu do mikrouszkodzeń na powierzchni zębów (brak ubytków próchnicowych i wyszczerbionych zębów).
ID: 302054
Cena jednostkowa: 35,99 zł /100ml

Składniki

Aqua,Zinc Hydroxyapatite**,Glycerin,Hydrated Silica,Sorbitol,Silica,Cellulose Gum,Xylitol,VP/VA Copolymer,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Aroma,Sodium Saccharin,Citric Acid,Tetrapotassium Pyrophosphate,Zinc Citrate,Phenoxyethanol,Benzyl Alcohol,Sodium Benzoate,Menthol,Limonene,**microRepair

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml
Podmiot odpowiedzialny: A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.
Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 12miesiąc/miesiące/miesięcy
Zawiera fluor: Nie
Cechy produktu: przywraca naturalną biel zębów dzięki innowacyjnej technologii wybielania PVP,pomaga chronić szkliwo przed codziennym procesem erozji,odbudowuje i remineralizuje szkliwo
Nazwa wymagana przez prawo: Biorepair Pro White Pasta do zębów 75 ml