Biorepair

płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

23 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Biorepair

Każdego dnia nasze zęby narażone są na działanie pokarmów i napojów, będących przyczyną powstawania niewielkich, niewidocznych gołym okiem uszkodzeń szkliwa - ochronnej części naszych zębów. Uszkodzenie i erozja szkliwa, wraz z cofającym się dziąsłem, odsłaniają kanaliki nerwowe i zębinę w kontakcie z zewnętrznym bodźcem. Nerwy są wystawione na działanie zimna i ciepła, sprawiając dyskomfort i ból.

Dzięki cząsteczkom microRepair zbudowanym z biomimetycznego hydriksyapatytu, które pod względem budowy przypominają strukturę szkliwa zębów, Biorepair pomaga naprawiać i remineralizować szkliwo zębów, chroniąc je przed powstawaniem ubytków, osadzaniem się płytki nazębnej i kamienia. Cząsteczki microRepair łatwo docierają nawet do miejsc trudno dostępnych dla szczoteczki do zębów.

Bez fluoru
Bez ryzyka przedawkowania.

Bez alkoholu
W trosce o zdrowie błony śluzowej jamy ustnej oraz celem uniknięcia podrażnień, nie zawiera alkoholu.

Bez chlorhensydyny, lepszy jak chlorheksydyna*
Dzięki działaniu przeciwbakteryjnemu wytworzonemu przez synergię pomiędzy jonami cynku i cząsteczką cynku Zn(PCA)2, nie ma wymogu stosowania chlorheksydyny w preparacie.

Jego wyjątkowa gęstość została specjalnie zaprojektowana, aby mieć większą przyczepność do zęba, zwiększając skuteczność cząsteczek microRepair oraz barierę ochronną na szkliwie i na zębinie.

Przeciwdziała nadwrażliwości zębów
Pomagając w odbudowie zębów, cząsteczki microRepair tworzą naturalną barierę przeciw nadwrażliwości. Codziennie używany tworzy barierę ochronną wokół zakończeń nerwów, które mogą być źródłem bólu i nadwrażliwości.

Antybakteryjność - działanie przeciwpróchnicze
Antyseptyczne działanie możliwie dzięki synergii jonów cynku zawartych w microRepair a cząsteczką cynku Zn(PCA)2, pomaga zapobiegać i chronić przed powstawaniem płytki nazębnej, kamienia nazębnego i próchnicy.

Płyn do płukania jamy ustnej Biorepair zawierający cynk Zn(PCA)2 wykazuje pole aktywności o działaniu znacznie szerszym niż płyny do płukania jamy ustnej z chloroheksydyną, co świadczy o bardziej skutecznym działaniu przeciwbakteryjnym

*Odnosi się do działań niepożądanych chlorheksydyny, np. nie wpływa na przebarwienie lub żółknięcie zębów.
ID: 385965
Cena jednostkowa: 4,80 zł /100ml

Składniki

Aqua,Sorbitol,Xylitol,Zinc PCA,Cellulose Gum,Zinc Hydroxyapatite**,Aroma,Sodium Lauryl Sulfate,Mentha Arvensis Leaf Oil,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Sodium Saccharin,Sodium Benzoate,Benzyl Alcohol,Phenoxyethanol,Limonene,**microRepair

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: NIE POŁYKAĆ. Dzieci w wieku powyżej 6 lat mogą używać płynu do płukania jamy ustnej Biorepair dopiero kiedy kontrolują płukanie.
Zawiera fluor: Nie
Cechy produktu: gęsty,jedyny z cząsteczkami microRepair naprawiającymi szkliwo,przeciw nadwrażliwości - cząsteczki microRepair pomagają naprawiać odkrytą zębinę i przynoszą ulgę w ciągu 30 sekund,antybakteryjny - cynk PCA i cząsteczki microRepair zapobiegają tworzeniu się płytki i kamienia nazębnego bez użycia chlorheksydyny, przy lepszej skuteczności niż chlorheksydyna*,przeciwpróchniczy - działanie cząsteczek microRepair pomaga chronić przed ubytkami,0% fluoru, alkoholu, chlorheksydyny,*Test porównawczy skuteczności roztworu cynku Zn(PCA)2 i roztworu chloroheksydyny przeciw płytce nazębnej
Nazwa wymagana przez prawo: Biorepair Płyn do płukania jamy ustnej gęsty 500 ml