Blog Makijaż

Bell HYPOAllergenic x Peachee Touch-Piękno, Pielęgnacja i Pozytywna Energia

Hebe
Hebe

W dzisiejszym tempie życia, gdzie oczekiwania wobec siebie są coraz wyższe, kolekcja Bell HYPOAllergenic x Peachee Touch oferuje wyjątkowe połączenie makijażu i pielęgnacji skóry. Ta wspólna inicjatywa marki Bell HYPOAllergenic i Martyny Grzenkowicz Peachee podkreśla zewnętrzne piękno, ale także kładzie nacisk na holistyczne podejście do urody.

Bell HYPOAllergenic x Peachee Touch-Piękno, Pielęgnacja i Pozytywna Energia

Piękno w Codziennych Rytuałach

Kolekcja Bell HYPOAllergenic x Peachee Touch to prawdziwe połączenie makijażu i pielęgnacji skóry. Trzynastu unikalnych produktów tej linii to nie tylko kosmetyki, ale również afirmacje, które mają przypominać nam o wadze dbania o siebie i swoje samopoczucie każdego dnia.

Martyna Peachee, ceniona influencerka i ekspertka w dziedzinie pielęgnacji skóry, procesie tworzenia każdego produktu, troszczyła się o to, aby były one przyjazne dla skóry i zapewniały efekt zdrowej, rozpromienionej skóry. Kwas hialuronowy, jeden z ulubionych składników aktywnych Peachee, znalazł swoje miejsce w formułach, zapewniając jednocześnie nawilżenie i pielęgnację.

Kolekcja w Skrócie:

  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH BB CREAM SPF 50 - Wielofunkcyjny krem BB w dwóch odcieniach, 01 MY SKIN FEELS PEACHY oraz 02 I'M A PERFECT IMPERFECTION.
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH EYE COVER CONCEALER SPF 50 - Korektor w płynie pod oczy z SPF 50, dostępny w dwóch odcieniach, 01 COVER IT OR NOT! oraz 02 I CAN BRIGHTEN UP MY DAY.
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH LIQUID BRONZE - Hypoalergiczny bronzer w płynie, w dwóch wersjach kolorystycznych, 01 IFEEL SUN-KISSED oraz 02 I FEEL SUNTANNED.
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH LIQUID BLUSH - Rozświetlający róż w płynie, 01 I'M CUTTER THAN CUTE!
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH HIGHLIGHTER - Rozświetlacz do twarzy i ciała 01 I'M BRIGHTER THAN ANY HIGHLIGHTER.
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH BROW GEL - Żel do stylizacji brwi 01 I'M BLESSED TO IMPRESS.
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH VOLUME MASCARA - Tusz do rzęs z odżywką, 01 MY EYES ARE GORGEOUS!
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH LIQUID EYESHADOW - Cień do powiek w płynie, w dwóch odcieniach złota i brązu.
  • BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH LIP MASK SPF 50+ - Maska do ust z filtrem SPF 50+ 01 I JUST LOVE MY LIPS! KISS KISS!

Codzienna ochrona przed starzeniem

Promienie słoneczne mogą prowadzić do powstawania zmarszczek, przebarwień i utraty elastyczności skóry, dlatego regularne stosowanie kosmetyków z filtrem SPF staje się kluczowe w utrzymaniu zdrowego wyglądu skóry. Dlatego w produkty takie jak BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH BB CREAM SPF 50 oraz BELL HYPOALLERGENIC x PEACHEE TOUCH LIP MASK SPF 50+ zostały wzbogacone o ochronne filtry, aby przeciwdziałać przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Kolekcja Bell HYPOAllergenic x Peachee Touch to nie tylko zestaw kosmetyków do makijażu. To manifestacja piękna wewnętrznego i zewnętrznego, pielęgnacji oraz pozytywnego podejścia do samej siebie.. Dzięki tej kolekcji, codzienny rytuał makijażu staje się momentem dbania o siebie i czerpania z tego radości.

Sprawdź teraz!


Ten wpis powstał we współpracy z marką Bell Hypoallergenic.