paznokcie

DIAMOND POWDER NAIL SYSTEM: Sposób na trwałą i prostą stylizację paznokci

Hebe
Hebe

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad trwałym i niezwykle eleganckim manicure, który jednocześnie dba o zdrowie Twoich paznokci? Poznaj DIAMOND POWDER NAIL SYSTEM - alternatywne podejście do ich stylizacji!

DIAMOND POWDER NAIL SYSTEM: Sposób na trwałą i prostą stylizację paznokci

Na rynku królują hybrydy i żele, ale coraz bardziej cenioną opcją są właśnie tzw. tytany. Zwłaszcza wśród osób, które niekoniecznie lubią się z hybrydami. Ta metoda nie tylko zachwyca estetyką, ale także dba o zdrowie paznokci, oferując trwałość i elegancję w jednym. Przekonaj się sama, dlaczego tytany zdobywają serca kobiet na całym świecie. Na czym dokładnie polega ta metoda i jak bez trudu wykonać ją samemu?

Na czym polega manicure tytanowy?

Manicure tytanowy to nowoczesna metoda zdobienia paznokci, która wyróżnia się swoją trwałość i odporność na uszkodzenia. Powstaje za sprawą pudru, w którym „zamacza” się paznokcie, a potem utrwala za pomocą specjalnych preparatów. Unikalny puder sprawia, że paznokcie wyglądają pięknie, a jednocześnie utrzymają się przez naprawdę długi czas. I to bez użycia lampy UV - w odróżnieniu do hybryd i żeli! Puder to nie jedyny produkt, którego potrzebujesz w tej metodzie - niezbędne są jeszcze bazowy żel, aktywator oraz top.

Zdrowie paznokci na pierwszym miejscu

DIAMOND POWDER NAIL SYSTEM to nie tylko piękno, to także pielęgnacja Twoich paznokci. Dzięki witaminom i minerałom zawartym w pudrze Twoje paznokcie będą silniejsze i bardziej wytrzymałe. Odpowiednio dobrane składniki sprawią, że nie będziesz musiała zbytnio martwić się o efekty uboczne!

Świat niekończących się kolorów

DIAMOND POWDER daje Ci pełną dowolność w doborze kolorów. Pudry w różnorodnych odcieniach mogą być mieszane według Twojego uznania, tworząc niepowtarzalne kombinacje. Twórz swój własny, unikalny styl!

Trwałość, trwałość i jeszcze raz trwałość!

Manicure tytanowy to gwarancja długotrwałego efektu. Nie potrzebujesz lampy UV, a każda warstwa utwardza się dzięki tytanowi i polimerowi akrylowemu. Ciesz się pięknymi paznokciami przez 3-4 tygodnie, a gdy pojawią się odrosty, wystarczy, że je uzupełnisz. Prosto, wygodnie, efektownie!

Jak wykonać manicure tytanowy w domu? To Proste!

Nie musisz być profesjonalistką, aby cieszyć się efektem manicure tytanowego. Sięgnij po zestaw Elisium Diamond, który obejmuje m.in. pudry, żel bazowy, aktywator czy top. Kilka dodatkowych narzędzi, które mogą się przydać możliwe, że już posiadasz. Nauka nie zajmie Ci wiele czasu, a efekty będą zachwycające. Z poniższą instrukcją sama zobaczysz jakie to proste!


Krok 0:

Zdezynfekuj dłonie, a następnie opiłuj płytkę paznokcia, nadając mu pożądany kształt. Odsuń skórki za pomocą frezu, dłutka lub drewnianego patyczka. Na koniec delikatnie zmatuj płytkę paznokcia bloczkiem lub polerką.

Krok 1:

Teraz nałóż na przygotowaną płytkę paznokcia Diamond Liquid Primer i poczekaj do całkowitego odparowania.

Krok 2:

Zostawiając dość spory odstęp od skórek (około 1/2 płytki), nałóż cieniutką warstwę Diamond Liquid BASE Coat na płytkę paznokcia, po czym powoli zanurz go w Diamond Clear. Odczekaj kilka sekund, by preparaty się połączyły, a następnie wyjmij palec i za pomocą pędzelka delikatnie zdejmij nadmiar pudru. Powtórz tę czynność analogicznie na wszystkich paznokciach. Pamiętaj, że warstwa Diamond Liquid BASE Coat musi być cienka! W przeciwnym razie mogą powstać fałdy. Proszek musi też dobrze przykleić się do mokrej bazy, dlatego nie możesz pozwolić, żeby wyschła, zanim zanurzysz ją w pudrze.

Krok 3:

Nałóż na całą płytkę paznokcia Diamond Liquid BASE Coat, po czym powoli zanurz płytkę paznokcia w Diamond Clear. Jak w poprzednim kroku odczekaj kilka sekund, a następnie wyjmij palec i pędzelkiem delikatnie zdejmij nadmiar pudru. Postępuj analogicznie z resztą paznokci.

Krok 4:

Nałóż na wszystkie paznokcie Diamond Liquid ACTIVATOR i pozostaw do wyschnięcia 2 min. Uwaga – po każdej aplikacji aktywatora przetrzyj pędzelek bezpyłowym wacikiem!

Krok 5:

Teraz za pomocą bloczka wyrównaj powierzchnię płytki paznokcia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba opracuj wcześniej płytkę paznokcia za pomocą pilnika. Używając pędzelka, strzepnij nadmiar powstałego pyłku.

Krok 6:

Nałóż na całą płytkę paznokcia, dojeżdżając pod skórki, Diamond Liquid BASE Coat, po czym powoli zanurz paznokieć w wybranym kolorze pudru Diamod System. Po kilku sekundach wyjmij palec i delikatnie omieć pędzelkiem, zdejmując nadmiar pudru. Powtarzaj te czynności aż do momentu, kiedy płytka będzie całkowicie pokryta kolorem. Postępuj analogicznie na wszystkich paznokciach. Uwaga – po każdej aplikacji przetrzyj pędzelek bezpyłowym wacikiem!

Krok 7:

Nałóż na płytkę wszystkich paznokci Diamond Liquid ACTIVATOR i pozostaw do wyschnięcia na minimum 2 minuty.

Krok 8:

Wyrównaj powierzchnię płytki paznokci pilnikiem lub blokiem polerskim. Uważaj, aby nie przepiłować koloru! Następnie dokładnie strzepnij pędzelkiem nadmiar pyłu na paznokciach.

Krok 9:

Nałóż na płytkę paznokci Diamond Liquid ACTIVATOR i pozostaw do wyschnięcia na minimum 3 minuty, po czym przetrzyj dokładnie płytkę paznokcia suchym wacikiem bezpyłowym.

Krok 10:

Pierwszą warstwę Diamond Liquid TOP Coat nakładaj szybkimi ruchami, nie dociskając pędzelka do płytki paznokcia. Zapobiegnie to usztywnianiu pędzelka przez wcześniejszy aktywator. Przed ponownym zanurzeniem pędzelka w Diamond Liquid TOP Coat wytrzyj go dokładnie o suchy wacik. Powtórz czynność na wszystkich paznokciach i odczekaj, aż pierwsza warstwa wyschnie.

Krok 11:

Drugą warstwę Diamond Liquid TOP Coat nakładaj dokładniej i wolniej. Tak jak poprzednio pamiętaj o wycieraniu pędzelka w suchy wacik. Powtórz czynność na wszystkich paznokciach, a następnie pozostaw do wyschnięcia na minimum 2 minuty. Jeżeli chcesz uzyskać lepszy połysk nałóż trzecią warstwę Diamond Liquid TOP Coat.

Krok 12:

Na sam koniec możesz użyć swojej ulubionej oliwki na skór

Ten wpis powstał we współpracy z marką Elisium.