Blog Twarz

Maestria w pielęgnacji anti-age

Hebe
Hebe

Ekstrakt ze śluzu ślimaka to jedna z najbardziej cenionych substancji aktywnych w kosmetologii. Od dawna stosowany w medycynie, przyspiesza gojenie ran i łagodzi podrażnienia. Szczególne uznanie ekspertów pielęgnacji zyskał całkiem niedawno, a popularność zdobył za sprawą mody na koreański sposób dbania o skórę, w której dobroczynny filtrat ze śluzu ślimaka jest jednym z wiodących składników w kosmetykach. Teraz – w innowacyjnej formule z tripeptydem miedziowym i kompleksem Skin Matrix Repair – znajdziesz go w kosmetykach z linii Maestria marki Dermika.

Maestria w pielęgnacji anti-age

Nie tylko zmniejsza stany zapalne, przywraca komfort i wzmacnia ochronę cery, ale ma silne właściwości nawilżające i odżywcze. Zawarte w nim witaminy i proteiny oraz kolagen i elastyna stymulują naturalne procesy naprawcze. Skutkuje to silnym wygładzeniem zmarszczek, ujędrnieniem oraz zwiększeniem elastyczności skóry. Dla wzmocnienia efektu odmłodzenia, eksperci marki Dermika połączyli go z dwiema ultranowoczesnymi składnikami - tripeptydem miedziowym oraz biotechnologicznym kompleksem Skin Matrix Repair.

 Tripeptyd miedziowy przyspiesza namnażanie się fibroblastów oraz zwiększa ich zdolności do produkcji kolagenu i elastyny. Chroni komórki przed działaniem wolnych rodników, a dzięki zmniejszaniu produkcji melaniny przeciwdziała powstawaniu nowych przebarwień. Skin Matrix Repair stymuluje wytwarzanie czynników wzrostu przez komórki naskórka (keratynocyty), które pobudzają fibroblasty w skórze właściwej do produkcji kolagenu i elastyny. Wykorzystuje w tej sposób naturalną komunikację między warstwami skóry do inicjowania procesów odnowy w jej głębszych strukturach.

DODANO

Luksusowy tonik przeciwzmarszczkowy z linii Maestria marki Dermika

Odświeża, wygładza i łagodzi podrażnienia. Nawilża i przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji. Formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka w wysokim stężeniu (drugie miejsce w składzie), pobudzającym procesy odnowy tripeptydzie miedziowym oraz stymulującym produkcję kolagenu i elastyny kompleksem Skin Matrix Repair. Zawiera również kwas poliglutaminowy oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy - substancje o silnym działaniu nawilżającym i przeciwdziałającym utracie wody z naskórka.

DODANO

Luksusowe serum przeciwzmarszczkowe z linii Maestria marki Dermika

Regeneruje i głęboko odnawia skórę. Wygładza, ujędrnia i liftinguje skórę. Formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka w wysokim stężeniu 15% (drugie miejsce w składzie), pobudzającym procesy odnowy tripeptydzie miedziowym oraz stymulującym produkcję kolagenu i elastyny kompleksem Skin Matrix Repair.

 

DODANO

Luksusowa kuracja przeciwzmarszczkowa w kapsułkach z linii Maestria marki Dermika

Dwufazowe serum o silnym działaniu anti-age. Wygładza zmarszczki, regeneruje, nawadnia i ujędrnia skórę. Faza kremowa serum – w postaci kapsułek z ekstraktem ze śluzu ślimaka i tripeptydem miedziowym – zatopiona jest w fazie żelowej, zawierającej kwas hialuronowy. W momencie aplikacji łączą się one w serum o lekkiej, ale bogatej konsystencji, które wtapia się w skórę i od razu poprawia jej wyglądu.

 

DODANO

Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy pod oczy z linii Maestria marki Dermika

Wygładza i zmniejsza widoczność zmarszczek, wzmacnia strukturę skóry i niweluje cienie. Nawilża, ujędrnia i rozświetla obszar pod oczami. Formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka w wysokim stężeniu 10% (drugie miejsce w składzie), pobudzającym procesy odnowy tripeptydzie miedziowym oraz stymulującym produkcję kolagenu i elastyny kompleksem Skin Matrix Repair. Zawiera również odżywczy i wzmacniający barierę hydrolipidową olej ryżowy oraz energetyzującą kofeinę.

DODANO

Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy 50+ z linii Maestria marki Dermika

Wygładza zmarszczki, ujędrnia, ma działanie liftingujące. Regeneruje i nawilża skórę. Formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka w wysokim stężeniu 10% (drugie miejsce w składzie), pobudzającym procesy odnowy tripeptydzie miedziowym oraz stymulującym produkcję kolagenu i elastyny kompleksem Skin Matrix Repair. Zawiera również odżywczy i wzmacniający barierę hydrolipidową olej makadamia.

DODANO

Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy 60+ z linii Maestria marki Dermika

Zmniejsza głębokość i długość zmarszczek, poprawia napięcie i elastyczność skóry. Regeneruje, nawilża i poprawia jej koloryt. Formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka w wysokim stężeniu 10% (drugie miejsce w składzie), pobudzającym procesy odnowy tripeptydzie miedziowym oraz stymulującym produkcję kolagenu i elastyny kompleksem Skin Matrix Repair. Zawiera również odżywczy i wzmacniający barierę hydrolipidową olej awokado.

DODANO

Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy 70+ z linii Maestria marki Dermika

Zmniejsza widoczność zmarszczek, liftinguje i wzmacnia strukturę skóry. Nawilża, regeneruje i przywraca komfort przeciwdziałając zwiotczeniom i wysuszeniu. Formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka w wysokim stężeniu 10% (drugie miejsce w składzie), pobudzającym procesy odnowy tripeptydzie miedziowym oraz stymulującym produkcję kolagenu i elastyny kompleksem Skin Matrix Repair. Zawiera również odżywczy i wzmacniający barierę hydrolipidową olej babassu.

DODANO

Luksusowy krem przeciwzmarszczkowy 80+ z linii Maestria marki Dermika

Poprawia napięcie i jędrność skóry. Wzmacnia jej struktury, wygładza i ujednolica koloryt. Nawilża, rewitalizuje i przywraca komfort przeciwdziałając przesuszeniom. Formuła z ekstraktem ze śluzu ślimaka w wysokim stężeniu 10% (drugie miejsce w składzie), pobudzającym procesy odnowy tripeptydzie miedziowym oraz stymulującym produkcję kolagenu i elastyny kompleksem Skin Matrix Repair. Zawiera również odżywczą i wzmacniającą barierę hydrolipidową oliwę z oliwek.

Ten wpis powstał we współpracy z marką Dermika.