Blog Twarz

POKOCHAJ MINIMALIZM W PIELĘGNACJI TWARZY DZIĘKI YOPE SKINIMALLY

Hebe
Hebe

Skinimalizm to sztuka pielęgnacji skóry i włosów w duchu minimalizmu, bo nie zawsze więcej, znaczy lepiej. Określone, skuteczne stężenia składników aktywnych oraz proste kroki pielęgnacyjne zaspakajają wszystkie kluczowe potrzeby skóry dla maksymalnych efektów i krótszego czasu spędzonego w łazience. 

POKOCHAJ MINIMALIZM W PIELĘGNACJI TWARZY DZIĘKI YOPE SKINIMALLY

Nowa seria naturalnych kosmetyków YOPE SKINIMALLY w pięciu prostych krokach skutecznie i kompleksowo poprawia kondycję skóry: skutecznie oczyszcza, łagodzi podrażnienia, wygładza, daje suchej skórze ukojenie i głęboko nawilża, wycisza niedoskonałości, a to wszystko bez przeciążania i podrażniania skóry.

Minimum produktów, maksimum efektów! 

DODANO

DEMAKIJAŻ I OCZYSZCZANIE Woda micelarna BIO WATER - max demakijażu w jednym pociągnięciu

Krótka pielęgnacja może być skuteczna, ale musi rozpocząć się porządnym oczyszczeniem skóry. Dlatego stworzyliśmy BIO WATER, wodę micelarną, która zmyje makijaż bez podrażnień bariery ochronnej skóry, nawet tej najbardziej reaktywnej. Czysta i ukojona, będzie gotowa na dalszą skinimalistyczną pielęgnację. 

DODANO

Hydrożel myjący SMART WASH - max oczyszczenia w jednej pompce

Naturalna, wegańska galaretka myjąca do codziennego oczyszczania twarzy. Dokładnie zmywa zanieczyszczenia i odświeża skórę, nie podrażniając jej i nie przesuszając. Minimalizuje widoczność porów i rewitalizuje skórę. Wspiera odnowę skóry przez stopniowe złuszczanie naskórka.

DODANO

TONIZACJA I PIELĘGNACJA Mgiełka tonizująca HYDRO MIST - max odświeżenia w jednym psiknięciu

Jeden poręczny produkt do wielu zadań. HYDRO MIST nawilża, tonizuje i przywraca równowagę skórze. Daje natychmiastową ulgę, wzmacnia barierę hydrolipidową skóry i przywraca odpowiednie pH. Świetnie nada się pod makijaż!

DODANO

Krem nawilżający AM:PM CREAM - max nawilżenia w jednej pompce

Mały wielki krem. Lekka konsystencja o głębokim i kompleksowym działaniu nawilżającym, ochronnym i wzmacniającym. Twój partner w walce z zaskórnikami i niedoskonałościami skóry. Jeden krem, wiele zadań dla Twojej pięknej skóry. 

DODANO

Serum korygujące PURE SERUM - max efektów w jednej pompce

Skoncentrowane serum zapewniające pełne spektrum naprawy skóry. Jeden produkt – kompleksowe działanie. Przywraca równowagę skóry przez odnowę komórkową. Ogranicza powstawanie niedoskonałości, zmniejsza widoczność porów i wygładza skórę.

Ten wpis powstał we współpracy z marką YOPE.