Włosy

Nocna regeneracja włosów

Hebe
Hebe

Każda z nas chciałaby cieszyć się pięknymi, zdrowo wyglądającymi włosami. Niestety nie każda w ciągu dnia ma czas, aby odpowiednio o nie zadbać… Pojawia się więc pytanie: czy regeneracja włosów podczas snu jest możliwa?  

Nocna regeneracja włosów

Każdego dnia Twoje włosy narażone są na działanie temperatury, zmiany pogody, zanieczyszczenia i wiele innych szkodliwych czynników. Jak zatem zadbać o nie, nie mając zbyt wiele czasu w ciągu dnia? Rozwiązaniem zagadki jest nocna kuracja do włosów!

Gliss Night Elixir to nocna kuracja do włosów w formie serum. 

Serum regeneruje Twoje włosy, kiedy śpisz i długotrwale je pielęgnuje. W nocy wnika w głąb włosów oraz pozostawia je piękne, miękkie i odbudowane. Wszystko to dzięki technologii HaptIQ, która odbudowuje i pielęgnuje włosy od wewnątrz i na zewnątrz:

  • chroni keratynę budującą włos i zapobiega jej utracie podczas mycia i codziennej stylizacji,
  • wzmacnia i odbudowuje mikrowiązania pomiędzy włóknami włosa, wzmacniając go i zwiększając elastyczność,
  • zmniejsza łamliwość włosów,
  • wygładza i uzupełnia powierzchnię włosa

Aby cieszyć się pięknymi i odbudowanymi włosami musisz… nałożyć niewielką ilość produktu na włosy i położyć się spać. To takie proste! Lekka formuła z relaksującym zapachem natychmiastowo się wchłania i nie zostawia śladów na poduszce. A rano… wystarczy przeczesać włosy i jesteś gotowa do wyjścia!

Gliss Night Elixir dostępny jest w 3 wariantach, w zależności od potrzeb włosów:

  • dla włosów mocno zniszczonych: Ultimate Repair. Formuła z ekstraktem z czarnej perły, który wzmacnia i odbudowuje włosy;
  • dla włosów zniszczonych i rozdwojonych końcówek: Split Ends. Formuła z kompleksem jonowym, który działa jak zamek błyskawiczny na rozdwojone końcówki i odbudowuje włosy;
  • dla włosów normalnych i suchych: Aqua Revive. Formuła z kompleksem kwasu hialuronowego, który nawilża i wygładza włosy, bez obciążania.

Wypróbuj Gliss Night Elixir już tego wieczoru… a następnego dnia ciesz się zregenerowanymi, pięknymi włosami!

DODANO
DODANO
DODANO

Ten wpis powstał we współpracy z marką Gliss.