Włosy

NOWATORSKIE PODEJŚCIE DO WZROSTU WŁOSÓW Z REVICAPILL HAIR

Hebe
Hebe

Piękne, zdrowe i zadbane włosy to marzenie wielu kobiet. Na codzień nasza uwaga skupia się na odpowiednio dobranej pielęgnacji oraz termo ochronie podczas zabiegów stylizacyjnych. A co, jeśli włosy rosną słabe, kruche, matowe a do tego wypadają w nadmiernej ilości?

NOWATORSKIE PODEJŚCIE DO WZROSTU WŁOSÓW Z REVICAPILL HAIR

ETAPY POWSTAWANIA WŁOSA

Proces powstawania włosa, zwany cyklem włosowym, składa się z czterech kluczowych etapów. W pierwszej i najdłuższej fazie anagenu czyli wzrostu który trwa najdłużej bo od 2 do 7 lat, komórki w mieszkach włosowych intensywnie się dzielą, co prowadzi do wzrostu włosa.

Wzrost włosa jest wieloletnim procesem, który jest możliwy dzięki odżywianiu go w mieszku włosowym przez brodawkę. Kolejne fazy są stosunkowo krótkie, wzrost włosa się zatrzymuje a w konsekwencji wypada z mieszka włosowego dzięki czemu kolejny włos ma szanse wzrastać.

 DLACZEGO MOJE WŁOSY WYPADAJĄ I SĄ ŁAMLIWE?

Włosy podobnie jak paznokcie są odzwierciedleniem naszego stanu zdrowia, sposobu odżywania się czy zmian hormonalnych. Najlepszym tego przykładem jest pogorszenie się kondycji włosów tak często zgłaszane przez kobiety w ciąży. Na zły stanu włosów a wręcz ich nadmierne wypadanie może wpływać też stosowanie niektórych leków, infekcje czy przewlekły stres.

NAKARM WŁOSY!

Częsta przyczyną słabej kondycji włosów jest także dieta uboga w odpowiednie składniki odżywczych. Jeśli nie jesteś w stanie przygotować odpowiednio zbilansowanych posiłków wprowadź odpowiednią suplementację najważniejszych dla włosów składników jakimi są AnaGain™ Nu , aminokwasy oraz keratyna.

POBUDŹ WŁOSY DO WZROSTU I ZMNIEJSZ ICH WYPADANIE Z AnaGain™ Nu

REVICAPILL HAIR to unikatowa kompozycja AnaGain™ Nu, opatentowanej hydrolizowanej keratyny Cynatine® HNS, aminokwasów, biotyny oraz witamin i minerałów wspierających wygląd i jakość włosów. AnaGain™ Nu pozyskiwany z ekologicznych upraw kiełków grochu zwyczajnego w Szwajcarii jest niezwykle bogaty w istotne dla włosów składniki odżywcze takie jak: arginina, białko, witaminy z grupy B, skrobie i włókna. W badaniach klinicznych stwierdzono, że stosowanie AnaGain™ Nu przez kilka miesięcy znacząco zwiększa gęstość włosów i zmniejsza ich wypadanie.  Stymuluje on komórki w cebulkach włosowych, co przyczynia się do wydłużenia fazy wzrostu włosa i skrócenia fazy spoczynku (telogenu). W trwających 3 miesiące badaniach wykazano, że doszło do zwiększenia liczby włosów w fazie wzrostu o 8% oraz co istotne doszło jednocześnie do spadku liczby włosów w fazie wypadania aż o 28%.

DODANO

REVICAPILL HAIR - GOTOWY DO PICIA SMACZNY PŁYN

Wyjątkowa forma gotowego do picia smacznego płynu to także kompozycja trzech aminokwasów (L-cysteina, L-metionina, L-lizyna) czyli podstawowych składników białek, w tym kolagenu i keratyny, które są budulcami włosów, skóry i paznokci oraz aż 11 starannie dobranych witamin i minerałów wpływających na wygląd włosów w tym biotyna, odpowiedzialna za prawidłową pigmentację miedź, standaryzowany na 70% naturalnej krzemionki ekstrakt z pędów bambusa, cynk, selen, witaminy B2, B6 i witamina C, która pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

DBAJ O WŁOSY HOLISTYCZNIE

Piękne włosy to efekt kompleksowej troski o nie. Zrozumienie przyczyn złej kondycji włosów, wprowadzenie odpowiedniej pielęgnacji oraz zbilansowanej diety oraz suplementacji bogatej w niezbędne składniki odżywcze, mogą znacząco poprawić wygląd i zdrowie Twoich włosów. Dbaj o siebie od wewnątrz i na zewnątrz, a efekty będą zauważalne każdego dnia.

Ten wpis powstał we współpracy z marką Reviacpill Hair.