Blog

Innowacja w walce z przebarwieniami!

Hebe
Hebe
Poznaj rewolucyjny Cellular Luminous630®, czyli opatentowane rozwiązanie przeciw przebarwieniom. Przebarwienia na twarzy są wynikiem nierównomiernej produkcji melaniny, na którą wpływ może mieć kilka czynników. Zaawansowane badania kliniczne przeprowadzone przez ekspertów NIVEA udowodniły wysoką skuteczność składnika LUMINOUS630® w redukcji najczęściej występujących typów przebarwień: posłonecznych, hormonalnych, związanych ze starzeniem się skóry i pozapalnych.
Innowacja w walce z przebarwieniami!

Poznaj rewolucyjny Cellular Luminous630®, czyli opatentowane rozwiązanie przeciw przebarwieniom.

Przebarwienia na twarzy są wynikiem nierównomiernej produkcji melaniny, na którą wpływ może mieć kilka czynników. Zaawansowane badania kliniczne przeprowadzone przez ekspertów NIVEA udowodniły wysoką skuteczność składnika LUMINOUS630® w redukcji najczęściej występujących typów przebarwień: posłonecznych, hormonalnych, związanych ze starzeniem się skóry i pozapalnych.

Czym jest LUMINOUS630® i jak działa?

LUMINOUS630® to najnowsze, przełomowe odkrycie NIVEA! Jest to nasz opatentowany składnik specjalnie opracowany tak aby bezpiecznie zapobiegać przebarwieniom i stanowić uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji skóry. Jest nie tylko wysoce skuteczny, ale także odpowiedni do codziennego stosowania. Redukuje przebarwienia, zapobiega powstawaniu nowych przebarwień, wyrównuje koloryt i rozświetla skórę, równoważy produkcję melaniny w skórze.

Skuteczność linii Cellular Luminous630 opiera się na podstawach naukowych i została potwierdzona w badaniach klinicznych:

  • Działa na istniejące nagromadzenia melaniny, aby rozjaśnić przebarwienia i zmniejszyć ich powierzchnię.
  • Przy regularnym stosowaniu reguluje produkcję melaniny i zapobiega pojawianiu się nowych przebarwień.
  • Redukuje przebarwienia spowodowane przez takie czynniki jak: promieniowanie UV, starzenie się skóry, zmiany hormonalne w okresie ciąży lub menopauzy czy towarzyszące przyjmowaniu leków antykoncepcyjnych i stany zapalne skóry.
  • Wyrównuje koloryt i rozjaśnia skórę.

Potwierdzona skuteczność działania

W skład linii NIVEA Cellular Luminous630 wchodzą: intensywne serum przeciwko przebarwieniom, krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50, tonujący krem na dzień SPF 20 oraz regenerujący krem na noc. Podczas pielęgnacji można stosować pojedyncze kosmetyki z linii lub wprowadzić kompletny rytuał pielęgnacji w celu zapewnienia najlepszego działania formuły. Produkty Cellular Luminous630 są delikatne i dobrze tolerowane przez skórę. Są odpowiednie dla wszystkich typów i karnacji skóry oraz całkowicie bezpieczne dla kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.

Czy wiesz, że?

Znalezienie przełomowego składnika LUMINOUS630® zajęło nam 10 lat. Najpierw odtworzyliśmy ludzki enzym wytwarzający melaninę w naszym laboratorium, na którym przetestowaliśmy ponad 50 000 składników. Po przeprowadzeniu wieloetapowych testów, składnik numer 630 okazał się być najbardziej skutecznym w równoważeniu pigmentacji, a tym samym w redukcji przebarwień! 630 to nasza szczęśliwa liczba dlatego też chcieliśmy, zachować ją w nazwie. Tak narodził się nasz przełomowy składnik LUMINOUS630®.

Zapytaj eksperta

Dr n. med. Magdalena Łuczkowska dermatolog i ekspert NIVEA

Czy Luminous630 możemy stosować przez cały rok?

Tak. W przeciwieństwie do kosmetyków czy zabiegów medycyny estetycznej zwalczających przebarwienia linię NIVEA Cellular Luminous630 można stosować cały rok. Oczywiście, jak w każdej metodzie walki z przebarwieniami, trzeba pamiętać o całorocznej ochronie przeciwsłonecznej - także przy długotrwałej pracy przed ekranem komputera!

Czy Luminous630 wybiela całą skórę czy tylko przebarwienia?

Luminous630 wpływa na zahamowanie nadmiernej aktywności enzymu tyrozynazy i nadmiernej produkcji melaniny; tak więc największa efektywność jest obserwowana w miejscach przebarwień. Jednocześnie doskonała formuła linii NIVEA Cellular Luminous630 zapewnia także promienny, jednolity blask całej skóry.

Czy może zredukować piegi?

Tak, piegi to także rodzaj przebarwienia, czyli nagromadzenia się melaniny. Należy jednak pamiętać, że piegi to genetycznie uwarunkowana cecha określonego typu skóry i przy braku odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej ich ponowne pojawienie się jest bardzo prawdopodobne.

DODANO
DODANO
DODANO
DODANO

Ten wpis powstał we współpracy z marką Nivea.