Blog

nieZWYKŁA KOBIETA: Siła kobiecości na wyjątkowym wydarzeniu!

Hebe
Hebe

Inspirująca podróż przez historie niezwykłych kobiet, ciekawe warsztaty, konsultacje kosmetologiczne, moc atrakcji i prezent dla każdej kobiety na evencie BANDI z okazji dnia kobiet. Dołącz już teraz na www.niezwyklakobieta.pl

 nieZWYKŁA KOBIETA: Siła kobiecości na wyjątkowym wydarzeniu!

Co oznacza być niezwykłą kobietą? Organizatorzy wyszli z założenia, że właśnie w autentyczności i codzienności tkwi niezwykłość każdej z nas. Różnimy się wyglądem, emocjami, przeżyciami, doświadczeniami, ale łączy nas jedno: kobiecość! Każda z nas jest na swój sposób niezwykła, a Ty już wkrótce będziesz mogła przekonać się o tym, na własnej skórze podczas wyjątkowego wydarzenia "NieZWYKŁA KOBIETA"! Będzie to podróż pełna inspiracji, siły i poczucia wspólnoty, której nie możesz przegapić.

Siła Historii, Siła Inspiracji

8 i 9 marca 2024 hol główny w Westfield Arkadia zmieni się w arenę dla niezwykłych historii i inspiracji. Spotkasz niesamowite kobiety, które podzielą się opowieściami o swoich pasjach, wyzwaniach i wyborach życiowych. Będą rozmowy o pieniądzach, motywacji, szczęściu, zdrowiu, odwadze, pielęgnacji, menopauzie i nie tylko. Wydarzenie poprowadzi Dorota Gardias. Przygotuj się na dwa dni celebracji, które zainspirują Cię do działania.

Wyjątkowe Warsztaty

To wydarzenie, to nie tylko miejsce ciekawych rozmów, ale także możliwość uczestniczenia w interaktywnych warsztatach. Poznasz tajniki tworzenia kremu, dowiesz się jak dbać o skórę z problemami, poznasz odmładzające ćwiczenia jogi twarzy, nauczysz się odpowiednio pielęgnować włosy i skórę głowy. Czekają na Ciebie również doświadczeni kosmetolodzy, którzy przez dwa dni bezpłatnie przeprowadzą konsultacje, wywiady i dopasują plan pielęgnacyjny do Twoich potrzeb.

Jak Wziąć Udział?

Aby posłuchać inspirujących rozmów, po prostu przyjdź 8 i 9 marca do strefy nieZWYKŁEJ KOBIETY BANDI w Westfield Arkadia w Warszawie w godzinach 10:00 -20:00. Natomiast na warsztaty i konsultacje zapiszesz się na: www.niezwyklakobieta.pl Podczas wydarzenia używaj hashtagu #NiezwykłaKobieta, aby dzielić się swoimi wrażeniami oraz pobierz materiały graficzne nieZWYKŁEJ KOBIETY, wyraź siebie, wspieraj wydarzenie i zainspiruj innych.

NieZWYKŁA KOBIETA to wyjątkowa okazja do odkrywania piękna kobiecości w różnych aspektach życia. Dołącz do nas na www.niezwyklakobieta.pl i podążaj śladami niezwykłych kobiet!

Ten wpis powstał we współpracy z marką Bandi.