Bourjois

62 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kosmetyki Bourjois – od 1863 roku do dziś

Początki marki Bourjois są związane z… XIX-wiecznym, paryskim teatrem. Założył ją utalentowany francuski kosmetolog – Joseph Albert Ponsin – który na potrzeby charakteryzacji aktorów tworzył trwałe kosmetyki kolorowe w sztyfcie w wielu różnych odcieniach. Jednak to nie charakteryzacja miała być najważniejszym zastosowaniem produktów Bourjoius.

W 1863 roku marka opracowała unikatową technologię produkcji kosmetyków do makijażu… wypiekanych w piekarniku. W ten sposób powstał pierwszy kultowy róż do policzków w kamieniu, z którego ciągle słynie marka Bourjois – The Little Round Pot Blusher. Dzięki niemu Paryżanki mogły w prosty i wygodny sposób uzyskać naturalnie wyglądający rumieniec.

Dziś ten słynny kosmetyk jest dostępny aż w 17 różnych odcieniach i jest jednym z setek produktów, które pozwalają kobietom stworzyć piękny makijaż bez wysiłku. Marka oferuje swoje kolekcje klientkom z aż 78 krajów na całym świecie.

Kosmetyki do makijażu Bourjois – inspirowane stylem Paryżanek

Tworząc swoje produkty marka Bourjois inspiruje się paryską nonszalancją. Niezależność, humor oraz niewymuszone piękno, za które cenione są Francuzki, stały się celem twórców i twórczyń Bourjois.

To dlatego kosmetyki do makijażu Bourjois są wygodne w użyciu i trwałe, a ich opakowania – piękne, a jednocześnie praktyczne. Równie ważnym elementem jest dla francuskiej marki przyjemność, która płynie z zabawy makijażem. Dlatego formuły kosmetyków kolorowych Bourjois mają miłą fakturę, zawsze pięknie pachną i nie podrażniają wrażliwej skóry.

Niezawodne kosmetyki Bourjois – ulubione produkty do makijażu

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych kosmetyków Bourjois jest wypiekany róż do policzków. Metoda, jaką jest wytwarzany, sprawia, że produkt idealnie stapia się z cerą, oferując naturalny efekt rumieńców.

Jednak róż nie jest jedynym kosmetykiem do makijażu, z którego znana jest marka. Klientki cenią również podkłady Bourjois Healthy Mix – to bestsellerowa seria zawierająca kompleks witamin. Te podkłady do twarzy są znane z wyjątkowej trwałości, a jednocześnie – nawilżającego efektu.