Bourjois kosmetyki

Marka Bourjois

Gotowa na zabawę makijażem? W Paryżu dbanie o urodę to zabawa, a nie uciążliwy obowiązek. Bourjois pomoże Ci zrobić elegancki makijaż oczu, ust i twarzy, a wszystko to z lekkim, paryskim wdziękiem. Powitaj prawdziwe piękno i ciesz się życiem!

OCZY

TWARZ

USTA

 

Twoje ulubione kosmetyki - Bourjois

Francuska marka Bourjois, założona w 1863 roku przez wizjonera Josepha Alberta Ponsina, specjalizuje się głównie w kosmetykach kolorowych. Pierwszym produktem firmy były woskowe sztyfty do makijażu, przeznaczone wyłącznie dla aktorów teatralnych i noszące dowcipne nazwy, takie jak „Jealous“ („zazdrosny“) czy „Lovesick“ („stęskniony“). Z czasem marka wyszła poza świat teatrów, by cieszyć kobiety w Paryżu, następnie we Francji i poza jej granicami.

Dziś Bourjois oferuje bogatą paletę produktów - tusze do rzęs, kredki do oczu, szminki, podkłady, pudry, róże i inne - przeznaczone głównie dla kobiet. Wciąż jednak stara się zachować swoją oryginalną filozofię, oferując klientom najwyższą jakość za rozsądną cenę. Makijaż Bourjois jest odważny, gustowny, elegancki i nadający się na każdą okazję i nastrój. W katalogu marki znajdziemy 400 różnych odcieni, przy czym jedna czwarta z nich jest co roku zmieniana zgodnie z aktualnymi trendami. <br>Misją Bourjois jest szerzenie francuskiego piękna i paryskiego szyku wśród kobiet na całym świecie.  

A jaka jest dzisiejsza Paryżanka? Aktywna i trochę nonszalancka, inteligentna, ma w sobie wiele przeciwności, jest nieobliczalna, ale przede wszystkim niezależna! Bourjois to ulubione kosmetyki nie tylko profesjonalnych makijażystów i stylistów, ale też wielu osób z show biznesu, takich jak Kate Hudson, Jessica Simpson, Kate Middleton czy członkowie popularnego boysbandu One Direction. <br>Marka Bourjois zainteresuje niewątpliwie każdego, kto chce wyglądać pięknie i wyjątkowo, a także pragnie stworzyć swój własny image, kreatywnie poszukując własnego stylu.

BOURJOIS

171 produktów
  • Najpopularniejsze
  • Najlepiej sprzedające się
  • Trafność wyszukiwania
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Najpopularniejsze
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)