null

POZNAJ BRUNO BANANI

Przekorną, nieszablonową, uwodzicielską. Taka jest marka bruno banani i jej zapachy. Znana z poczucia humoru i dystansu do siebie, dziś zachęca do spojrzenia na świat z nowej perspektywy i odkrywania innego kąta spojrzenia. By rutynowa codzienność nabrała więcej barw i możliwości.

Poznaj najbardziej popularne kompozycje zapachowe w nowych, ale jak zwykle u bruno banani nieszablonowych flakonach.

Bruno Banani

50 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Bruno Banani – niemiecka precyzja kluczem do sukcesu

Twórcom marki Bruno Banani trzeba przyznać jedno: ich działania są w pełni przemyślane i widać w nich typową, niemiecką precyzję we wszystkim, co robią. Świadczy o tym chociażby to, w jaki sposób weszli na światowy rynek perfumeryjny. W efekcie wszystko było dopracowane w każdym calu i dopięte na ostatni guzik, a kompozycja – stworzona przez Thierry’ego Wassera, czyli jednego z najlepszych nosów świata – z miejsca stała się hitem –opłacało się trochę poczekać. Po niej pojawiły się kolejne perfumy męskie i damskie sygnowane logo Bruno Banani, a marka stała się synonimem nietuzinkowych, zaskakujących zapachów.

Perfumy Bruno Banani, czyli not for everybody!

Do kogo kierowane są damskie i męskie perfumy Bruno Banani? Jak wskazuje sam slogan marki – nie dla wszystkich. Nie każdemu przypasuje bowiem ich specyfika. Świeże, energetyzujące kompozycje, zaskakujące nieszablonowymi mixami i dodatkami, przemawiają przede wszystkim do osób młodych, które czerpią z życia pełnymi garściami, żyją dynamicznie i nie boją się tego, co myślą o nich inni.

Jakie nuty wyczujesz w perfumach Bruno Banani? Marka stawia na owocowo-kwiatowe akordy z przewagą cytrusów, tropikalnych owoców oraz słodkich kwiatów, takich jak konwalia czy magnolia. Zapachy marki są więc słodkie, ale nie przesadnie, gdyż tę słodycz skutecznie tłumią świeże wątki – drzewne i wodne. To dzięki temu, tak świetnie sprawdzają się latem – są lekkie i przyjemne, w sam raz na co dzień.

Perfumy damskie, męskie i… nie tylko

Nie da się ukryć, że dziś „zapachowy asortyment” Bruno Banani kojarzy się od razu z perfumami damskimi i męskimi. Nie oznacza to jednak, że to koniec! W ofercie znajduje się bowiem cały szereg kosmetyków towarzyszących – żeli pod prysznic, balsamów do ciała, dezodorantów – o tych samych zapachach. Wybierz dla siebie całą serię, a ulubiony aromat zostanie na Twojej skórze przez dłuższy czas!