Korektory do brwi

1 produkt

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Wiele wizażystek uważa, że makijaż brwi to decydujący element make-upu. W pełni się z nimi zgadzamy – ładnie podkreślona oprawa oczu to zwieńczenie dobrego wyglądu. Dlatego producenci kosmetyków proponują już nie tylko kredki do brwi, cienie i żele, ale także nowoczesne korektory do brwi. Który produkt do brwi wybrać?

Makijaż brwi – najpierw ustal ich kształt

Kształt brwi musi korespondować z kształtem Twojej twarzy. Jeśli jest pociągła, jej proporcje udoskonalą optycznie proste i płaskie brwi. Do buzi okrągłej najlepiej pasują brwi w kształcie łuku z mocno zarysowanym kątem. Natomiast brwi zaokrąglone to dobry wybór dla buzi trójkątnej – złagodzą jej rysy.

Czy korektor do brwi jest niezbędny?

Modne brwi nie mogą być zbyt cienkie. Trendy podpowiadają, że muszą być albo gęste i naturalnie nieujarzmione, albo idealnie wyprofilowane. Oba efekty uzyskasz dzięki kosmetykom do malowania brwi takim jak korektory. Produkty, zwykle w formie tuszu lub pomady do brwi, możesz stosować solo, jeśli masz gęste brwi i chcesz je jedynie podkreślić. Jeśli walczysz z ubytkami, korektory sprawdzą się jako uzupełnienie kredki do brwi. Nabłyszczą włoski, ułożą, delikatnie je przyciemną i zapewnią naturalny efekt.

Dobry tusz do brwi, czyli jaki?

Pamiętaj, że brwi nie mogą być zbyt ciemne, ponieważ nie będą wyglądać naturalnie. Ich odcień powinien być zbliżony do koloru Twoich włosów w najciemniejszych miejscach, np. przy skroniach. Blondynki mogą wybrać korektor do brwi brązowy, brunetki grafitowy lub czarny. Najlepsze produkty do brwi muszą być też odporne na ścieranie. Nie ma mowy o rozmazywaniu i poprawkach makijażu w ciągu dnia. Wybierając zestawy do brwi, zwróć też uwagę na to, czy produkty posiadają składniki pielęgnujące, które dodatkowo wzmocnią włoski.

Trik na koniec

Aby optycznie podnieść brwi, zastosuj pod łukiem rozświetlacz lub bardzo jasny korektor. Dzięki temu oczy będą wydawać się większe, a twarz zyska wypoczęty wygląd. Najlepszy zestaw do stylizacji brwi skompletujesz w Hebe.