Claresa Ultra Base

baza do paznokci pod lakier hybrydowy, 5 g

22 99
DODANO
Wakacyjny niezbędnik! Ponad 2 500 produktów w supercenach
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Claresa Ultra Base

Ultra Base posiada ulepszoną formułę i średnio-gęstą konsystencję, które pozwalają na łatwe wzmocnienie, nadbudowanie, wyrównanie i przedłużenie paznokci nawet do 1 cm. Dzięki właściwościom samopoziomującym jej aplikacja jest prosta i szybka, co znacznie skraca czas trwania zabiegu i zapewnia estetyczny efekt. Idealnie sprawdza się również jako trwały podkład pod polygel. Po utwardzeniu baza ma strukturę odporną na działanie ciepła i jednocześnie zachowuje elastyczność, nie kruszy się i nie pęka, co wydłuża trwałość stylizacji nawet do 4 tygodni! Ultra Base to gwarancja: - ulepszonej formuły przedłużającej paznokieć nawet o 1 cm - łatwej aplikacji - trwałości do 4 tygodni - bardzo dobry stosunek jakości do ceny Sposób użycia: - Przygotuj płytkę paznokcia - opiłuj kształt, odsuń skórki, odpyl i odtłuść płytkę za pomocą cleanera. - Nałóż Ultra Base na płytkę paznokcia regulując grubość jej warstwy w zależności od rodzaju zabiegu. - Utwardź bazę w lampie UV (120 sek.) lub LED (60 sek.). - Jeżeli istnieje taka potrzeba, przemyj warstwę dyspersyjną bazy i nadaj paznokciu pożądany kształt, jednocześnie matując, odpylając i odtłuszczając płytkę. - Nałóż dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego Claresa i każdorazowo utwardź je w lampie LED (30 sek.) lub UV (120 sek.). - Nałóż dowolny top hybrydowy Claresa i utwardź w lampie UV (120 sek.) lub LED (60 sek.). - Nie zapomnij o pielęgnacji - na skórki nałóż oliwkę do skórek i ciesz się piękną stylizacją paznokci!

Doskonały manicure z bazą Ultra Base!

Ultra Base to rewolucyjna baza, która została wyposażona w ulepszoną formułę i średnio-gęstą konsystencję. Dzięki niej, możesz łatwo wzmocnić, nadbudować, wyrównać i przedłużyć swoje paznokcie nawet o 1 cm. Ta innowacyjna baza do paznokci posiada właściwości samopoziomujące, co sprawia, że jej aplikacja jest szybka i prosta, skracając czas potrzebny na manicure i zapewniając estetyczny efekt. Doskonale sprawdza się także jako trwały podkład pod polygel.

Po utwardzeniu, baza do paznokci Claresa Ultra Base tworzy strukturę odporną na działanie ciepła, zachowując jednocześnie elastyczność. Nie kruszy się, nie pęka i utrzymuje stylizację paznokci nawet przez 4 tygodnie!

Dzięki bazie do paznokci Claresa Ultra Base masz pewność:

  • Ulepszonej formuły, która pozwala na przedłużenie paznokcia nawet o 1 cm.
  • Łatwej aplikacji. - Trwałości przez 4 tygodnie.
  • Bardzo dobrego stosunku jakości do ceny.

Sposób użycia bazy do paznokci Ultra Base

  • Przygotuj płytkę paznokcia, nadając jej odpowiedni kształt, usuń skórki, odtłuść i odpyl płytkę za pomocą cleanera.
  • Nałóż Ultra Base na płytkę paznokcia, dostosowując grubość warstwy do rodzaju zabiegu.
  • Utwardź bazę w lampie UV (120 sek.) lub LED (60 sek.).
  • Jeśli to konieczne, usuń warstwę dyspersyjną z bazy i nadaj paznokciu pożądany kształt, matując, odtłuszczając i usuwając pył z płytki.
  • Nałóż dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego Claresa, a następnie utwardź je w lampie LED (30 sek.) lub UV (120 sek.).
  • Na koniec, nałóż dowolny top hybrydowy Claresa i utwardź go w lampie UV (120 sek.) lub LED (60 sek.). 
  • Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji - na skórki nałóż oliwkę do skórek i ciesz się piękną stylizacją paznokci!

Twórcze podejście do pielęgnacji paznokci z wykorzystaniem bazy Ultra Base pozwoli Ci uzyskać trwałe i piękne efekty stylizacji!

ID: 366141
Cena jednostkowa: 459,80 zł /100ml

Składniki

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Hydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Isobornyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 60725.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 5 ml