Claresa Rubber Base

baza kauczukowa do paznokci 8, 5 g

24 99
DODANO
Wakacyjny niezbędnik! Ponad 2 500 produktów w supercenach
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Claresa Rubber Base

Bazy Rubber Base to bazy kauczukowe o średnio- gęstej konsystencji. Przeznaczone w szczególności do łamliwych, kruchych, problematycznych paznokci. Znacznie zwiększa przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Odpowiednia konsystencja sprawia, że baza nie wylewa się na skórki, a jej aplikacja i modelowanie kształtu paznokcia jest łatwe i przyjemne. Dzięki swojej elastyczności zwiększa przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Można zastosować jak standardową bazę pod hybrydę, nadbudować uszkodzony paznokieć, wyrównać wszelkie nierówności płytki oraz wyrównać koloryt. Idealnie nadaje się do przedłużenia płytki do 3 mm. Łatwo ją usunąć za pomocą Removera. Występuje w 11 różnych odcieniach! Sposób użycia: Stosować jak standardową bazę hybrydową. W zależności od stanu paznokcia, rozprowadzić 1 lub 2 warstwy bazy na płytce i każdą z nich utwardzić 30-60 sek. w lampie LED/ UV. Posiada warstwę dyspersyjną. Trwałość nawet do 4 tygodni!

Kauczukowa baza do paznokci - Claresa Rubber Base

Bazy Rubber Base to innowacyjne bazy kauczukowe, charakteryzujące się średnio-gęstą konsystencją. Specjalnie stworzone do paznokci łamliwych, kruchych i problematycznych. Te bazy do paznokci znacznie zwiększają przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Dzięki odpowiedniej konsystencji nie rozlewają się na skórki, a ich aplikacja oraz modelowanie kształtu paznokcia są łatwe i przyjemne. Elastyczność bazy Rubber Base zapewnia trwałość i doskonałą przyczepność do naturalnej płytki paznokcia. Można ją stosować jako standardową bazę pod manicure hybrydowy, do nadbudowy uszkodzonych paznokci, wyrównania nierówności płytki oraz wyrównania kolorytu. Idealnie nadaje się również do przedłużania płytki do 3 mm. Baza Rubber Base łatwo usuwa się za pomocą Removera. W ofercie dostępne są aż 11 różnych odcieni!

Jak używać bazy Rubber Base?

Sposób użycia jest prosty: należy stosować bazę do paznokci Claresa Rubber Base jak standardową bazę hybrydową. W zależności od stanu paznokcia, rozprowadzić 1 lub 2 warstwy bazy na płytce paznokcia, a następnie utwardzić każdą warstwę przez 30-60 sekund w lampie LED/UV. Baza Rubber Base posiada warstwę dyspersyjną. Dzięki niej manicure utrzymuje się trwale nawet do 4 tygodni!

ID: 366224
Cena jednostkowa: 499,80 zł /100ml

Składniki

Dipentaerythritol Hexaacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Isobornyl Acrylate, Dimethylacrylamide, Acrylic Acid, Bis(Methacryloyloxyethyl) Phosphate +/- CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77742, CI 77510.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 5 ml