Claresa Flygirl Primer

baza pod tusz do rzęs, 10 g

Baza pod tusz o wegańskiej formule superłatwo rozprowadza się na włoskach, zwiększając ich długość i grubość oraz przyczepność tuszu.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Claresa Flygirl Primer
Claresa Flygirl Primer
14 99
Regularna cena bez promocji: 14,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Claresa Flygirl Primer

ID 424075
Cena jednostkowa: 1,50 zł /1g
Daj się uwieść bazie pod tusz FLYGIRL o kremowej, delikatnej teksturze, która dosłownie otula rzęsy, przygotowując je na zastosowanie maskary. Wegańska formuła superłatwo rozprowadza się na włoskach, natychmiast zwielokrotniając ich długość i grubość, zwiększając przyczepność tuszu i podbijając jego kolor. Kondycjonujące składniki dbają o rzęsy, a nowoczesne włókna sprawiają, że zwiększający objętość efekt jest niezwykle trwały. CIEKAWOSTKA Olej rycynowy stymuluje włoski do szybszego wzrostu, zagęszcza je i delikatnie przyciemnia. Wraz z octanem witaminy E dba także o ich ochronę i nawilżenie. APLIKACJA Aplikuj na rzęsy przed zastosowaniem maskary. TRIK WIZAŻYSTÓW Efekt pogrubienia i wydłużenia rzęs możesz stopniować poprzez dodawanie kolejnych warstw bazy.

Składniki

AQUA, C18-36 ACID TRIGLYCERIDE, COPERNICIA CERIFERA CERA, STEARIC ACID, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, ACACIA SENEGAL GUM, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.