INSTA

Claresa Magic Stick

eyeliner i klej 2w1 do powiek, 0,8 g

3.5
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Zanim wyschnie – klej do sztucznych rzęs, po wyschnięciu – supertrwały eyeliner! MAGIC STICK to magiczny klej w eyelinerze, który na zawsze zmieni sposób aplikacji sztucznych rzęs na łatwy, szybki i precyzyjny.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Claresa Magic Stick
Claresa Magic Stick
22 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Claresa Magic Stick

ID 424010
Cena jednostkowa: 28,74 zł /1g
Claresa 2 W 1 EYELINER I KLEJ DO RZĘS MAGIC STICK Zanim wyschnie – klej do sztucznych rzęs, po wyschnięciu – supertrwały eyeliner! MAGIC STICK to magiczny klej w eyelinerze, który na zawsze zmieni sposób aplikacji sztucznych rzęs na łatwy, szybki i precyzyjny. To trwały klej, szybkoschnąca, wodoodporna formuła i bezproblemowy proces usuwania. Niezwykle łatwy w użyciu - potrząśnij opakowaniem, nałóż klej na powiekę jak normalny eyeliner, przyłóż sztuczne rzęsy, delikatnie dociśnij 2-3 sekundy i gotowe! Zakładanie sztucznych rzęs jeszcze nigdy nie było tak proste! CIEKAWOSTKA Wegańska formuła jest bezzapachowa, nie zawiera alkoholu ani mikroplastiku. APLIKACJA Potrząśnij opakowaniem, nałóż klej na powiekę jak normalny eyeliner, przyłóż sztuczne rzęsy, delikatnie dociśnij 2-3 sekundy i gotowe! TRIK WIZAŻYSTÓW Pamiętaj, aby dopasować sztuczne rzęsy do rozmiaru i kształtu swojego oka. Zanim nałożysz MAGIC STICK, przymierz rzęsy przykładając je do swojej naturalnej linii i sprawdź, czy nie są za długie (w ogromnej większości przypadków są!). Jeśli trzeba, skróć je do odpowiedniej długości od strony zewnętrznego kącika, odcinając odpowiednią ilość ostatnich kępek. Większość modeli jest z tej strony dłuższa, a krótsza od wewnątrz. Jeśli skrócisz taki pasek od strony wewnętrznego kącika, po pierwsze oko nie będzie wyglądało naturalnie (bo początek rzęs będzie zbyt długi), po drugie zaś ryzykujesz tym, że nie będzie Ci wygodnie, bo zbyt długie początkowe rzęsy będą Cię kłuły podczas mrugania. Tylko odpowiedniej długości sztuczne rzęsy będą atrakcyjnie liftingować zewnętrzny kącik oka i nadawać mu seksowny, koci kształt. Zbyt długie sprawią, że kącik będzie opadał, a ten efekt nigdy nie jest pożądany. UWAGA! Aby maksymalnie wydłużyć życie produktu, przechowuj skuwką do dołu.

Składniki

Acrylates Copolymer, Styrene / Acrylates / Ammonium Methacrylate Copolymer, Water, CI 77266, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol