Claresa All Night Fix

utrwalacz do makijażu, 50 ml

20 99
DODANO
Polskie marki! Ponad 6 500 produktów w promocji!
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

ALL NIGHT FIXER

czyli makijaż na dłużej!

Szukasz sposobu na wydłużenie trwałości makijażu? W trakcie imprezy co chwila patrzysz w lusterko i sprawdzasz czy makijaż Ci nie spłynął? ALL NIGHT FIXER to produkt, który poprawi trwałość Twojego makijażu i sprawi, że dłużej będziesz się cieszyć nienaruszonym makeup’em. 

Wygodny atomizer

Natychmiastowe utrwalenie

Całodniowa trwałość

KONSYSTENCJA

Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania sprawiając, że makijaż wygląda świeżo i naturalnie. To produkt do twarzy w formie mgiełki, która zapewnia natychmiastowe utrwalenie.

SKŁADNIKI AKTYWNE

Fixer wzbogacony został o ekstrakt z bławatka i pantenol, które słyną z właściwości nawilżających, łagodzących i kojących.

SPOSÓB UŻYCIA

Po nałożeniu makijażu rozpyl na twarz utrwalacz z odległości 30cm. Poczekaj aż wyschnie i ciesz się nieskazitelnym makijażem przez dłuższy czas.

TRIK WIZAŻYSTÓW

Aby podwójnie utrwalić swój makijaż zadbaj też o dobrą bazę pod podkład dopasowaną do swojego typu cery. Baza wygładzi cerę oraz spowoduje, że makijaż utrzyma się nienaruszony jeszcze dłużej.

Przeczytaj więcej o Claresa All Night Fix

ALL NIGHT FIXER, czyli makijaż na dłużej! Szukasz sposobu na wydłużenie trwałości makijażu? W trakcie imprezy co chwila patrzysz w lusterko i sprawdzasz czy makijaż Ci nie spłynął? ALL NIGHT FIXER to produkt, który poprawi trwałość Twojego makijażu i sprawi, że dłużej będziesz się cieszyć nienaruszonym makeupem. Dzięki lekkiej konsystencji szybko się wchłania sprawiając, że makijaż wygląda świeżo i naturalnie. To produkt do twarzy w formie mgiełki, która zapewnia natychmiastowe utrwalenie. Posiada wygodny atomizer i sprawia, że makijaż utrzymuje się na skórze przez cały dzień. All night fixer to doskonały sposób na utrwalenie wyjściowego makijażu na długie godziny. Lekka konsystencja szybko się wchłania sprawiając, że makijaż wygląda świeżo i naturalnie. CIEKAWOSTKA Fixer wzbogacony został o ekstrakt z bławatka i pantenol, które słyną z właściwości nawilżających, łagodzących i kojących. APLIKACJA Po nałożeniu makijażu rozpyl na twarz utrwalacz z odległości 30cm. Poczekaj aż wyschnie i ciesz się nieskazitelnym makijażem przez dłuższy czas. TRIK WIZAŻYSTÓW Aby podwójnie utrwalić swój makijaż zadbaj też o dobrą bazę pod podkład dopasowaną do swojego typu cery. Baza wygładzi cerę oraz spowoduje, że makijaż utrzyma się nienaruszony jeszcze dłużej.
ID: 424114
Cena jednostkowa: 41,98 zł /100ml

Składniki

Aqua, Ethyl Alcohol, Hydroxypropyl starch, Centaurea Cyanus Flower Extract, Propylene glycol, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.