Ostatni dzień %

CleanHands

antybakteryjny spray do rąk z aloesem i prowitaminą B5, 100 ml

5.0

Odświeża dłonie, skutecznie usuwa większość chorobotwórczych bakterii, grzybów i pasożytów, stanowiących zagrożenie dla organizmu.

CleanHands
CleanHands
000000000000294978 000000000000294978 Zdrowie i Higiena > Ochrona antybakteryjna > Żele i płyny antybakteryjne
11 49
7 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o CleanHands

ID 294978
Cena jednostkowa: 7,99 zł /100ml
Niezastąpiony w pracy, szkole i w podróży. Stosowany w czasie grypy ogranicza rozprzestrzenianie się drobnoustrojów, pomaga chronić bliskich przed zarażeniem. Płynna formuła i rozpylacz umożliwiają dokładną aplikację między palcami i w okolicach paznokci. Błyskawicznie wysycha nie dając wrażenia „klejenia się rąk". Aloes i prowitamina B5 sprawiają, że skóra dłoni jest zadbana i przyjemnie nawilżona. Polecany również do korzystania w domu i miejscu pracy. Sposób użycia: spryskać ręce od wewnętrznej i zewnętrznej strony, a następnie rozprowadzić po całych dłoniach i miedzy palcami.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Podmiot odpowiedzialny: Spółdzielnia ŚWIT

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach intymnych oraz w okolicach oczu. Nie stosować w przypadku objawów uczulenia. Tylko do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Produkt palny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. W kontakcie z oczami: ostrożnie płukać oczy przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. W przypadku połknięcia: nie powodować wymiotów. Przepłukać jamę ustną, wypić dużą ilość wody. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku poprawy zasięgnąć porady lekarza._Nr pozwolenia: 7451/18._Substancje czynne: etanol: 64,4 - 65,6 g/100 g, propan-2-ol: 9,4 - 9,8 g/100 g._Postępowanie z odpadem: opróżnić opakowanie z pozostałości płynu. Niewielkie ilości można usuwać do kanalizacji. Pozostałości produktu w opakowaniu usuwać z odpadami gospodarstwa domowego. Stosować selektywną zbiórkę opakowań z tworzyw sztucznych.

Nazwa wymagana przez prawo: CleanHands Antybakteryjny spray do rąk z aloesem i prowitaminą B5 100 ml

Składniki

Alcohol Denat., Aqua, Isopropyl Alcohol, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum.
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię