CleanHands

antybakteryjny spray do rąk z aloesem i prowitaminą B5, 100 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Antybakteryjny spray do higienicznej dezynfekcji rąk
Usuwa 99,9% bakterii. Eliminuje bakterie Pseudomonas Aeruginosa, Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, Enterococcus Hirae.
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
CleanHands
CleanHands
12 99
Regularna cena bez promocji: 12,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o CleanHands

ID 294978
Cena jednostkowa: 12,99 zł /100ml
Antybakteryjny spray do higienicznej dezynfekcji rąk
Usuwa 99,9% bakterii. Eliminuje bakterie Pseudomonas Aeruginosa, Staphylococcus Aureus, Escherichia Coli, Enterococcus Hirae.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml

Podmiot odpowiedzialny: Spółdzielnia ŚWIT

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Nie stosować na błony śluzowe, wargi, w okolicach intymnych oraz w okolicach oczu. Nie stosować w przypadku objawów uczulenia. Tylko do użytku zewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Produkt palny. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. W kontakcie z oczami: ostrożnie płukać oczy przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. W przypadku połknięcia: nie powodować wymiotów. Przepłukać jamę ustną, wypić dużą ilość wody. W przypadku narażenia inhalacyjnego: wyjść na świeże powietrze. W każdym przypadku, w razie braku poprawy zasięgnąć porady lekarza._Nr pozwolenia: 7451/18._Substancje czynne: etanol: 64,4 - 65,6 g/100 g, propan-2-ol: 9,4 - 9,8 g/100 g._Postępowanie z odpadem: opróżnić opakowanie z pozostałości płynu. Niewielkie ilości można usuwać do kanalizacji. Pozostałości produktu w opakowaniu usuwać z odpadami gospodarstwa domowego. Stosować selektywną zbiórkę opakowań z tworzyw sztucznych.

Nazwa wymagana przez prawo: CleanHands Antybakteryjny spray do rąk z aloesem i prowitaminą B5 100 ml

Składniki

Active substances: etano 64,4 – 65,6 g/100 g, propan-2-ol: 9,4 – 9,8 g/100 g.