O MARCE COLGATE

COLGATE

94 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Pasty do zębów Colgate – 200-letnia tradycja

Marka Colgate powstała w Stanach Zjednoczonych ponad 200 lat temu – jej historia zaczęła się w 1806 roku od niewielkiego sklepu, który na Dutch Street w Nowym Jorku założył William Colgate. W jego ofercie znajdowały się produkty pierwszej potrzeby, takie jak mydło, świece czy krochmal. Kontynuowany przez jego spadkobiercę biznes szybko przerodził się w dużą firmę, której jednym z flagowych produktów stała się nowoczesna pasta do zębów Colgate, sprzedawana w słoikach.

Dziś Colgate należy do jednego z największych koncernów w branży kosmetycznej – Colgate-Palmolive. Asortyment marki obejmuje wysokiej jakości produkty do higieny jamy ustnej – pasty do zębów, płyny do płukania ust czy szczoteczki do zębów zaprojektowane w taki sposób, by na co dzień zwalczać najpopularniejsze problemy związane z higieną i zdrowiem jamy ustnej.

Colgate Max Whitepasty wybielające o udowodnionej skuteczności

Jednym z najchętniej wybieranych produktów marki są pasty wybielające i płyny do płukania ust z serii Colgate Max White. Ich formuły bazują na środku aktywnym o udowodnionym działaniu rozjaśniającym zęby – hydrogen peroxide – oraz innym substancjom, które natychmiastowo wywołują wizualny efekt wybielenia. Z tego powodu Colgate Max White Expert bywa uznawana za najlepszą pastę wybielającą do codziennego użytku.

Pasty Colgate nie tylko rozjaśniają, ale też usuwają głębokie przebarwienia, które powstają na zębach przez wiele lat. Jeśli z kolei cenisz sobie naturalne formuły o działaniu wybielającym, możesz sięgnąć po czarną pastę do zębów z węglem aktywnym z serii Colgate Natural. Aby utrzymać efekt i zapobiec powstawaniu nowych przebarwień, warto też regularnie stosować płyn do ust z serii Colgate Max White.

Szczoteczki do zębów Colgate 360° – pełna higiena jamy ustnej

Flagowym produktem marki Colgate są manualne szczoteczki do zębów. Są zaprojektowane w taki sposób, by najskuteczniej usuwać zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Dzięki starannie opracowanej konstrukcji szczoteczki Colgate 360° czyszczą jednocześnie obie strony zębów, a także usuwają zanieczyszczenia z wewnętrznej powierzchni policzków, dziąseł i języka.