Cosmoderma SweetSkin Honey

pasta cukrowa do depilacji, 170 g

14 99
DODANO
Pielęgnacja ciała przed latem w supercenach
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Cosmoderma SweetSkin Honey

Pasta cukrowa Sweetskin Honey jest pierwszym produktem na rynku do użytku domowego, pozwalającym uzyskać efekt profesjonalnej depilacji w zaciszu własnego domu. Specjalnie opracowany skład i konsystencja preparatu pozwala na delikatne i bezpieczne pozbycie się niechcianych włosków z całego ciała, w szczególności z wrażliwych partii skóry takich jak: wąsik, bikini, pachy. Wypróbuj i przekonaj się jak delikatna oraz skuteczna potrafi być depilacja! Delikatniejsza i mniej bolesna niż wosk Długotrwały efekt gładkiej skóry Zawiera naturalne, bezpieczne dla skóry składniki Nie powoduje wrastania włosów Nie wywołuje alergii Seria past cukrowych do depilacji SweetSkin powstała po to, aby ułatwić nie zawsze przyjemny zabieg depilacji. Zawiera ona wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu można stosować ją na skórę skłonną do alergii. Pasta nie przykleja się do skóry tylko do włosa, co sprawia, że depilacja jest o wiele mniej bolesna. Depilacji może zostać poddane całe ciało, jaki i delikatne partie twarzy. Dzięki delikatności tego zabiegu preparat może być kilkakrotnie naniesiony na tę samą partię skóry. Sweetskin całkowicie usuwa włoski, nie pozostawiając ich złamanych wewnątrz mieszka, co eliminuje problem ich wrastania. Dzięki swoim właściwościom pasta depiluje, nawilża oraz peelinguje skórę. Do zmycia specyfiku wystarczy letnia woda. Skóra po zabiegu jest gładka, delikatna i odżywiona. Dlaczego pasta Sweetskin jest skuteczniejsza niż wosk? Posiada naturalne składniki Można ją stosować na cale ciało, także delikatne partie twarzy. Usuwa krótkie włoski nawet 1-2mm wraz z cebulkami. Peelinguje skórę. Nie przykleją się do skóry tylko do włosa, dzięki czemu znacząco eliminuje podrażnienia skóry. Usuwa włosy zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, co zapobiega och wrastaniu. Do zmycia wystarczy letnia woda. Zalety pasty cukrowej: Usuwa włoski wraz z cebulkami Wyrywa krótkie włoski nawet 1-2 mm Peelinguje skórę Nie przykleją się do skóry tylko do włosa dzięki temu prawie całkowicie eliminuje podrażnienie skóry Usuwa włosy zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, co sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny Nie powoduje wrastania włosów Może być stosować na całe ciało, także na delikatne partie twarzy Może być stosowana przez osoby ze skórą alergiczną i żylakami.
ID: 359228
Cena jednostkowa: 0,09 zł /1g

Składniki

Sucrose,Aqua,Citrus Medica Limonum(Lemon), Juice Extract,Alpha-Isomethy lanone, Benzyl Alcohol,Butylphenyl Metylpropional, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Eugenol,Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 170 g
Trwałość od otwarcia: 26 mies.
Sposób użycia: Sprawdź konsystencję pasty. Twardość pasty uzależniona jest od temperatury powietrza. Jeżeli konsystencja pasty jest twarda i trudno ją wyciągnąć z pojemniczka, należy delikatnie podgrzać opakowanie. Spradzonym sposobem jest włożenie opakowania do kuchenki mikrofalowej na ok. 5 sekund lub podgrzanie słoiczka w garnuszku z gorącą wodą. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby nie przegrzać pasty, gdyż trzeba będzie odczekać aż zastygnie do osiągnięcia odpowiedniej elastyczności. Pasta cukrowa powinna mieć konsystencje plasteliny. Wyciągnij pastę cukrową z pojemniczka i uformuj kulkę wielkości orzecha włoskiego. Przyłóż pastę do skóry i kilka razy dokładnie wygładż dłonią jej powierzchnię w kierunku przeciwnym ze wzrostem włosa tak, aby powstał gruby plaster. Energicznie zerwij plaster w kierunku zgodnym ze wzrostem włosa (odwrotnie niż w przypadku wosku).
Testowany dermatologicznie: TAK
Nazwa wymagana przez prawo: Sweetskin pasta cukrowa dodepilacji 170gr Honey