Crystallove Crystal Collection

szklana butelka na wodę i herbatę z awenturynem z podwójną ścianką i zaparzaczem, 1 opak.

Przepiękna szklana butelka na wodę i herbatę wewnątrz której znajduje się naturalny awenturyn.
Crystallove Crystal Collection
Crystallove Crystal Collection
189 00
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Crystallove Crystal Collection

ID 45662602

Szklana butelka na wodę i herbatę z awenturynem Szklana butelka na wodę i herbatę marki CRYSTALLOVE, w której zamknięto kawałki minerałów – awenturynu. Butelka wykonana jest ze szkła borosilikatowego (inaczej borokrzemowego) oraz stali nierdzewnej. Szkło borosilikatowe nie bez powodu zostało zastosowane w naszej butelce – charakteryzuje się wysoką odpornością, zwłaszcza na zmianę temperatur. Jest nie tylko naturalne i przyjazne środowisku ale podlega również recyklingowi.

Dodatkowo butelka posiada podwójne ścianki, które mają za zadanie długo trzymać ciepło a także chronią przed poparzeniem rąk. Szklana butelka CRYSTALLOVE na wodę i herbatę wykonana jest z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Możesz używać jej zarówno do zimnych jak i ciepłych napojów. Wielokrotnego użytku, poręczna, wygodna w użytkowaniu a do tego przepiękna. Stosowanie szklanych butelek na napoje przyczynia się także do ochrony środowiska poprzez eliminację zużycia butelek plastikowych. W ten sposób przyczyniamy się również do wsparcia inicjatywy zero waste.

  • barwa szkła: transparentne
  • barwa kamienia: zielona
  • materiał: szkło, stal nierdzewna, tworzywo ABS
  • wymiar butelki: 6.5cm x 26 cm
  • pojemność butelki: 350 ml
  • opakowanie: etui w kolorze czarnym, eleganckie opakowanie CRYSTALLOVE wraz z instrukcją użytkowania butelki

AWENTURYN wg MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ:

wzmacnia ciało i daje długowieczność regeneruje siły witalne organizmu, działa wzmacniająco poprawia stan mięśni działa odprężająco chroni przed wampirami energetycznymi.

Pamiętaj aby raz na jakiś czas wystawić kryształy na działanie światła słonecznego lub Księżyca w celu naturalnego naenergetyzowania i oczyszczenia kamieni.

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT CRYSTALLOVE

Szklana butelka na wodę i herbatę z awenturynem jest idealnym pomysłem na prezent dla Twojej Mamy, przyjaciółki i wielbicieli wyjątkowych produktów

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Oczyść butelkę pod bieżącą wodą. Napełnij butelkę czystą wodą lub ulubionym napojem. Użyj zaparzacza jeżeli chcesz przygotować gorącą herbatę.

Opakowanie: Recycling

Składniki

Szkło, aweturyn