Crystallove Crystal Collection

szklana butelka na wodę i herbatę z kwarcem różowym z podwójną ścianką i zaparzaczem, 1 opak.

Przepiękna szklana butelka na wodę i herbatę wewnątrz której zamknięty został kwarc różowy.
Crystallove Crystal Collection
Crystallove Crystal Collection
189 00
Odbiór w paczkomacie: 1-3 dni robocze
Do domu: 1-3 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Crystallove Crystal Collection

ID 45662601

Szklana butelka na wodę i herbatę z kwarcem różowym Szklana butelka na wodę i herbatę marki CRYSTALLOVE, w której zamknięto kawałki minerałów – kwarcu różowego. Butelka wykonana jest ze szkła borosilikatowego (inaczej borokrzemowego) oraz stali nierdzewnej. Szkło borosilikatowe nie bez powodu zostało zastosowane w naszej butelce – charakteryzuje się wysoką odpornością, zwłaszcza na zmianę temperatur. Jest nie tylko naturalne i przyjazne środowisku ale podlega również recyklingowi.

Dodatkowo butelka posiada podwójne ścianki, które mają za zadanie długo trzymać ciepło a także chronią przed poparzeniem rąk. Szklana butelka CRYSTALLOVE na wodę i herbatę wykonana jest z bezpiecznych materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Możesz używać jej zarówno do zimnych jak i ciepłych napojów. Wielokrotnego użytku, poręczna, wygodna w użytkowaniu a do tego przepiękna.

Stosowanie szklanych butelek na napoje przyczynia się także do ochrony środowiska poprzez eliminację zużycia butelek plastikowych. W ten sposób przyczyniamy się również do wsparcia inicjatywy zero waste.

  • barwa szkła: transparentne
  • barwa kamienia: różowa
  • materiał: szkło, stal nierdzewna, tworzywo ABS
  • wymiar butelki: 6.5cm x 26cm
  • pojemność butelki: 350ml

opakowanie: etui w kolorze czarnym, eleganckie opakowanie CRYSTALLOVE wraz z instrukcją użytkowania butelki

KWARC RÓŻOWY wg MEDYCYNY NIEKONWENCJONALNEJ: umożliwia przepływ miłości potęguje kreatywność i wzbogaca wyobraźnię energia kamienia uspokaja i wycisza oczyszcza ciało i umysł z negatywnych emocji czakra: serca idealny dla znaków zodiaku: Byk, Waga, Koziorożec

Pamiętaj aby raz na jakiś czas wystawić kryształy na działanie światła słonecznego lub Księżyca w celu naturalnego naenergetyzowania i oczyszczenia kamieni.

IDEALNY POMYSŁ NA PREZENT CRYSTALLOVE

Szklana butelka na wodę i herbatę z kwarcem różowym jest idealnym pomysłem na prezent dla Twojej Mamy, przyjaciółki i wielbicieli wyjątkowych produktów

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Oczyść butelkę pod bieżącą wodą. Napełnij butelkę czystą wodą lub ulubionym napojem. Użyj zaparzacza jeżeli chcesz przygotować gorącą herbatę.

Opakowanie: Recycling

Składniki

Szkło, kwarc różowy