INSTA

Curaprox CS 5460

szczoteczka do mycia zębów ultra soft, 3 szt./1 opak.

4.9
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Uwaga: Kolor produktu wysyłany jest losowo.

Dziąsła kochają tę szczoteczkę: dzięki 5460 włóknom CUREN®. Szczoteczka CS 5460 ultra soft jest niezwykle delikatna i efektywna, popularna na całym świecie. 5460 włókien CUREN®,  o średnicy 0,1 mm.

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Curaprox CS 5460
Curaprox CS 5460
59 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Curaprox CS 5460

ID 378086

Uwaga: Kolor produktu wysyłany jest losowo.

Największym wrogiem dla płytki nazębnej jest delikatne włosie CUREN®: szczoteczki CS są niezwykle delikatne. 5460 włókien CUREN® na główce szczoteczki czyni ją niezwykle gęstą i efektywnie czyszczącą powierzchnię zębów. Podczas gdy jest ono delikatne dla dziąseł i zębów; jest wyjątkowo twarde dla płytki nazębnej. Każdy, kto spróbuje szczoteczki CS nie będzie chciał używać innych szczoteczek do zębów.

Szczoteczki do zębów CURAPROX nie tylko pomagają zapobiegać powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, ale także rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Włókna CUREN® są inne, niż te wykonane z nylonu, pozostają tej samej miękkości w jamie ustnej kiedy są wilgotne jak i wtedy, kiedy są suche.

Informacje dodatkowe

Dla osób w wieku: Dla dorosłych

Rodzaj: Manualne

Stopień twardości włókna: Miękkie