Curaprox CS 5460

szczoteczka do mycia zębów ultra miękka, 1 szt.

24 99
DODANO
Szaleństwo zakupów! Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem SZALENSTWO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

SZCZOTECZKA DO ZĘBÓW CS 5460 ULTRA SOFT

Szczoteczka CS 5460 - bezlitosna w walce z płytką nazębną i zarazem delikatna dla szkliwa zębów i dziąseł. A to wszystko dzięki 5460 ultracienkim włóknom Curen®, rozmieszczonym na główce szczoteczki, które zapewniają gęstą, ale delikatną powierzchnię czyszczącą.

Opatentowane włosie wykonane jest ze specjalnego tworzywa Curen® o doskonałych właściwościach.

Curaprox
5460 cienkich włókien
5460 cienkich włókien

o średnicy zaledwie 0,1 mm zapewnia

skuteczne usuwanie osadu

Delikatne dla dziąseł
Delikatne dla dziąseł

czyszczą bez ryzyka abrazji czy uszkodzeń dziąseł

Gęsta powierzchnia czyszcząca
Gęsta powierzchnia czyszcząca

z każdym ruchem włosie usuwa nawet 10 x więcej osadu

Szwajcarska jakość
Szwajcarska jakość

opracowane i wyprodukowane w Szwajcarii: gwarancja najwyższej jakości

NA SUCHO I NA MOKRO

Szczoteczki Curaprox są delikatne i efektywne, zapobiegają powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, a także dokładnie rozbijają i usuwają płytkę nazębną. To dzięki włóknom Curen®, które są bardziej sprężyste niż te, wykonane z nylonu i zachowują swoje właściwości i miękkość zarówno kiedy są suche, jak i po zwilżeniu wodą. To sprawia, że możliwe jest wyprodukowanie szczoteczki w dużą ilością drobnego włosia.

ULTRACIENKIE, MIĘKKIE WŁOSIE CUREN® ROBI RÓŻNICĘ

Szczoteczki Curaprox są wyposażone w niewiarygodnie wysoką liczbę ultracienkiego włosia. CS 5460 liczy dokładnie 5460 pojedynczych włosków o średnicy 0,1 mm, zapewniając wyjątkowo gęstą powierzchnię czyszczącą , która rozbija i usuwa płytkę nazębna w najlepszy możliwy sposób.

Dla porównania: standardowa szczoteczka posiada od 1000 do 1500 włókien, ułożonych w luźnych pęczkach. Wskutek tego pomija sporo płytki nazębnej. Ponadto włókna tych szczoteczek są z reguły zbyt twarde, co powoduje uszkodzenia dziąseł. Stomatolodzy polecają CS 5460, ponieważ zapewnia ona wyjątkowe czyszczenie. Ogromna liczba włókien sprawia, że mycie zębów jest niewiarygodnie delikatne, a urazy wręcz niemożliwe.

KOMFORT PODCZAS SZCZOTKOWANIA

Kompaktowa, nachylona pod kątem główka szczoteczki pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc w jamie ustnej. Ośmiokątna rękojeść ułatwia ustawienie szczoteczki pod prawidłowym kątem 45 stopni w kierunku dziąseł, umożliwiając efektywne wyczyszczenie okolicy szczeliny dziąsłowej.

Jak ją stosować?

To bardzo proste: umieść szczoteczkę pod kątem około 45 stopni, w połowie dotykając zębów i w połowie dziąseł. Szczotkuj delikatnie, bez nadmiernego nacisku, stosując małe okrężne ruchy.

36 WARIANTÓW KOLORYSTYCZNYCH

Kultowe wzornictwo i eksplozja pięknych, radosnych kolorów! Dzięki temu mycie zębów staje się czystą przyjemnością. Jej prosta forma konstrukcji jest nieprzypadkowa. Szczoteczka została opracowana przez lekarza dentystę już w 1979 r, w odpowiedzi na brak odpowiedniego narzędzia do skutecznego usuwania płytki nazębnej. Zbadał on, że tylko gęste, prosto ścięte włosie, trzymanie szczoteczki pod odpowiednim kątem, jak i małe koliste ruchy bez nadmiernego nacisku są optymalne dla efektywnej higieny jamy ustnej.

Przeczytaj więcej o Curaprox CS 5460

Największym wrogiem dla płytki nazębnej jest delikatne włosie CUREN®: szczoteczki CS są niezwykle delikatne. 5460 włókien CUREN® na główce szczoteczki czyni ją niezwykle gęstą i efektywnie czyszczącą powierzchnię zębów. Podczas gdy jest ono delikatne dla dziąseł i zębów; jest wyjątkowo twarde dla płytki nazębnej. Każdy, kto spróbuje szczoteczki CS nie będzie chciał używać innych szczoteczek do zębów. Szczoteczki do zębów CURAPROX nie tylko pomagają zapobiegać powstawaniu uszkodzeń mechanicznych, ale także rozbijają i usuwają płytkę nazębną. Włókna CUREN® są inne, niż te wykonane z nylonu, pozostają tej samej miękkości w jamie ustnej kiedy są wilgotne jak i wtedy, kiedy są suche.

ID: 304624

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych
Pojemność: 1 szt.
Typ: Miękka
Rodzaj: Manualne
Stopień twardości włókna: Miękkie